Zamknij

Nowy teledysk Dody. Pokazała w nim swój ślub w Hiszpanii [WIDEO]

Redakcja
07.05.2018 12:32
Doda Emil Stępień
fot. Youtube (TheDodaTV)

Doda przygotowała nietypowy prezent ślubny dla swojego męża — Emila Stępnia. Opublikowała w internecie nowy teledysk do piosenki „Miłość na etat”. Możemy zobaczyć w nim nagrania z sekretnego ślubu w Hiszpanii, który odbył się w kwietniu.

Doda pokazała wideo ze swojego ślubu. Nowy teledysk

Doda postanowiła zrobić niespodziankę mężowi i opublikowała nowy teledysk do utworu „Miłość na etat”, który pochodzi z czwartego albumu grupy Virgin „Choni”.

Jak poinformowała sama artystka, klip jest prezentem ślubnym dla Emila Stępnia. Przypomnijmy, że Doda poślubiła polskiego producenta filmowego w kwietniu.

Nietypowa żona, więc i nietypowy prezent ślubny. Ponieważ muzyka to moja druga miłość, dedykujemy Ci Kochany ten utwór i film, w którego montażu uczestniczyłam, na pamiątkę najpiękniejszego dnia w Naszym życiu — napisała Doda na Facebooku.

W teledysku mamy okazję zobaczyć artystkę ubraną w suknię ślubną. Nie brakuje też ujęć z samego wesela — widzimy, jak nowożeńcy m.in. wspólnie tańczą i kroją weselny tort.

Zobacz także

W najnowszym wpisie na Facebooku Doda odniosła się także do samej piosenki „Miłość na etat”.

Kiedy pisałam tę piosenkę, myślałam, że już nigdy się nie zakocham… Że nie będę potrafiła choćby ostatni raz otworzyć dla kogoś serca i zaufać. Nie chciałam więcej cierpieć, więc uznałam, że najlepiej będzie mi samej […] Nie sądziłam, że 2,5 roku później będę tańczyć do niej swój pierwszy taniec na weselu z mężczyzną, który z mojego przyjaciela… stał się moim mężem, miłością! Nie sądziłam, że jej treść będzie tak idealnie pasowała do tego, co przyniosło mi niespodziewanie życie. Ta historia jest dla mnie totalnie zaskakująca i wyjątkowa. Wierzę, że jest to również nadzieja dla wielu z Was — napisała gwiazda.

Ceremonia ślubna Dody i Emila Stępnia miała miejsce w ponad stutysięcznym mieście Marbella położonym na samym południu Hiszpanii. Wszystko było utrzymane w tajemnicy, a w uroczystości wzięli udział tylko najbliżsi pary młodej.

Emil Stępień to urodzony w 1977 roku producent filmowy, który współpracował m.in. z Patrykiem Vegą przy jego dwóch słynnych filmach „Pitbull. Nowe porządki” i „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT KATY PERRY W BERLINIE

RadioZET.pl/PK