Zamknij

Doda w teledysku do ballady „Nie wolno płakać”. To nowy singiel piosenkarki! [WIDEO]

Redakcja
03.12.2018 14:15
Doda
fot. Youtube (TheDoda TV)

Doda opublikowała teledysk do swojego nowego singla „Nie wolno płakać”, który jest pierwszą zapowiedzią kolejnej płyty gwiazdy. Artystka wydała zaskakującą, pełną emocji balladę. Piosenka to hołd dla jej zmarłej babci.

Doda — „Nie wolno płakać”. Nowy teledysk

Doda wydała nową piosenkę „Nie wolno płakać” i wróciła do świata muzyki w zupełnie innej odsłonie. Artystka, która słynęła jeszcze kilka lat temu z kontrowersji, postanowiła zmienić nieco swój wygląd. Zrezygnowała z szokujących stylizacji i zdecydowała się na spokojniejszy wizerunek.

W internecie pojawił się oficjalny teledysk do singla „Nie wolno płakać”. Emocjonalna ballada jest pierwszą zapowiedzią nowego albumu, który będzie hołdem dla zmarłej w czerwcu 2018 roku babci Dody. Premiera płyty nagranej wspólnie z orkiestrą odbędzie już 25 stycznia.

Obiecałam babci, że nagram płytę w jej guście, czyli z orkiestrą i zaśpiewaną dojrzale, tak jak wtedy, gdy na festiwalu w Opolu wykonałam „Niech żyje bal” — powiedziała Doda w rozmowie z „Party”.

Piosenkarka zaprezentowała nowy singiel po raz pierwszy na żywo w trakcie finału „The Voice of Poland”.

Doda ma na swoim koncie dwa solowe albumy: „Diamond Bitch” z 2007 roku i „7 pokus głównych” z 2011 roku. Oba krążki pokryły się w Polsce platyną. Artystka śpiewa również w zespole Virgin, do którego powróciła niedawno po długiej przerwie. W 2016 roku ukazała się czwarta płyta grupy zatytułowana „Choni”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK