Zamknij

Doda dodała poruszający wpis. Jej ojciec walczy z nowotworem

Piotr Krajewski
20.03.2019 12:55
Doda dodała poruszający wpis jej ojciec jest chory walczy z nowotworem
fot. Youtube

Doda poinformowała niedawno, że zawiesza swoją muzyczną karierę z powodu choroby nowotworowej w rodzinie. Artystka opublikowała nowy wpis w mediach społecznościowych, w którym potwierdziła, że chodzi o jej ojca. Tata Dody przeszedł poważną operację. Piosenkarka podziękowała fanom za ogromne wsparcie.

Ojciec Dody jest chory. Ma nowotwór

Doda opublikowała poruszający wpis w internecie, w którym przyznała, że przeżywa bardzo trudne chwile. Jej ojciec Paweł Rabczewski ma poważne problemy zdrowotne. Mężczyzna przeszedł właśnie poważną operację. Niedawno piosenkarka zdecydowała się zawiesić całą karierę muzyczną z powodu pojawienia się nowotworu w jej rodzinie.

Dziękuję Wam za troskę i setki wiadomości wysyłanych codziennie, również od lekarzy z chęcią pomocy. Mój tata przeszedł poważną operację, dochodzi do siebie i czuje się coraz lepiej. Dzięki czemu i ja staję psychicznie na nogi — napisała Doda.

Piosenkarka przyznała, że mimo poważnych problemów rodzinnych chce pozostać w kontakcie ze swoimi fanami i planuje spotkać się z nimi w najbliższym czasie.

 Jeżeli wszystko pójdzie dobrze to zobaczymy się 5 kwietnia na podpisywaniu płyt w Poznaniu. Cieszę się na to spotkanie. Trzymajcie kciuki — dodała.

Doda i koncert „Artyści przeciw nienawiści”

Doda była jedną z głównych inicjatorek słynnego  koncertu „Artyści przeciw nienawiści”, który odbył się pod koniec lutego w Łodzi. Na scenie zaprezentowało się ponad 120 muzyków. Artyści wspólnie sprzeciwili się fali nienawiści oraz przemocy w Polsce. Stworzyli i podpisali również specjalny manifest antyhejtowy.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK