Zamknij

Doda wzięła sekretny ślub. Wiemy, kim jest jej wybranek! [FOTO]

Redakcja
16.04.2018 11:54
Doda
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Doda wzięła ślub kościelny w tajemnicy. Ceremonia miała miejsce 14 kwietnia w hiszpańskim mieście Marbella. Mężem Doroty Rabczewskiej został Emil Stępień, polski producent filmowy. Zobaczcie, jak para prezentowała się w słonecznej Hiszpanii.

Doda wzięła ślub z Emilem Stępniem

O swoim ślubie Doda zdecydowała się poinformować sama za pomocą mediów społecznościowych.

Kochani, z radosnym sercem informuję Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie mój ukochany i przyjaciel. Ta mieszanka stala się możliwa dzięki temu, że rosła w sile z dala od mediów... ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią! Kocham go! — napisała Doda na Instagramie.

Ceremonia ślubna Dody i Emila Stępnia miała miejsce w ponad stutysięcznym mieście Marbella położonym na samym południu Hiszpanii. Wszystko było utrzymane w tajemnicy, a w uroczystości wzięli udział tylko najbliżsi pary młodej.

Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego, mądrego, bezinteresownego i oddanego... — napisała Rabczewska.

Artystka opublikowała także zdjęcia z 2017 roku, kiedy para zaręczyła się na plaży w Marbelli. 

Emil Stępień to urodzony w 1977 roku producent filmowy, który współpracował m.in. z Patrykiem Vegą przy jego dwóch słynnych filmach „Pitbull. Nowe porządki” i „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK