Zamknij

Doda kusi w najnowszym klipie "Don't Wanna Hide". Wokalistka promuje film "Dziewczyny z Dubaju"

24.06.2021 12:13
Doda
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Doda wraca po niemal 1,5 rocznej przerwie muzycznej i kusi w klipie do "Don't Wanna Hide". Najnowszy singiel wokalistki promuje gorącą filmową premierę "Dziewczyny z Dubaju".

Doda w ostatnim czasie poświęciła się branży filmowej. Wokalistka wraz z Emilem Stępniem wyprodukowała film "Dziewczyny z Dubaju", a obraz jest jedną z najbardziej wyczekiwanych polskich premier tego roku. Za reżyserię odpowiada Maria Sadowska, a historia opowiada o Polkach pracujących dla szejków jako damy do towarzystwa.

Doda z klipem do "Don't Wanna Hide" 

Po niemal półtora roku muzycznej ciszy, Doda wraca z nowym singlem. Artystka opublikowała już utwór "Don't Wanna Hide" na platformach streamingowych w formie audio, teraz przyszedł czas na teledysk.

Za scenariusz i reżyserię klipu odpowiada Olga Czyżkiewicz. Utwór jednocześnie zapowiada film "Dziewczyny z Dubaju" oraz powrót Dody po dłuższym muzycznym urlopie.

Doda prezentuje teledysk do nowego singla. Na nagraniu widzimy fragmenty "Dziewczyn z Dubaju"

Jak na Dodę przystało, artystka powraca z wielkim przytupem. W najnowszym klipie skupia uwagę niemal wyłącznie na sobie. Doda zrezygnowała z fabularyzowanego teledysku, aktorów czy tancerzy. Prezentuje nowoczesny utwór sama, kusi zmysłowym tańcem i pięknymi stylizacjami. Dopiero w ostatniej części klipu widzimy fragmenty "Dziewczyn z Dubaju".

Wideo możecie obejrzeć poniżej:

Doda o najnowszym singlu opowiada słowami:

Utwór opowiada o życiu w kłamstwie, o relacji, która jest zbudowana na sztucznej nadziei, o chęci wyrwania się z tej iluzji, w której sieć można wpaść zupełnie nieświadomie. To także piosenka o nieukrywaniu swoich potrzeb i marzeń o szczerej miłości. O odwadze, by wyrzucić z siebie prawdę i uwolnić się od gry pozorów, bez względu na cenę, którą przyjdzie nam zapłacić. Bo najgorsza prawda jest lepsza od najpiękniejszego kłamstwa. A o prawdziwą miłość zawsze warto walczyć.

Artystka napisała utwór wspólnie z Patrykiem Kumórem, Dominikiem Buczkowskim-Wojtaszkiem i Lanberry. Fanów na pewno zainteresuje i ucieszy informacja, że do "Don’t Wanna Hide” powstał także polski tekst.