Zamknij

Doda miała wypadek na koncercie. Zapadł się fragment sceny

Piotr Krajewski
30.07.2019 12:39
Doda miała wypadek na koncercie zapadła się pod nią scena
fot. Instagram (Doda)

Doda miała wypadek podczas koncertu w Rabie Wyżnej. Na początku niedzielnego występu pod piosenkarką zapadała się scena, przez co Dorota Rabczewska upadła razem z konstrukcją.

Doda miała wypadek na koncercie

Doda miała wypadek na scenie. W trakcie niedzielnego koncertu w Rabie Wyżnej doszło do niebezpiecznej sytuacji, która mogła się skończyć bardzo źle dla piosenkarki.

Każdy swój koncert Dorota Rabczewska rozpoczyna od pojawienia się na konstrukcji, która wysuwa się do góry. Podczas występu w Małopolsce doszło jednak do wypadku. W pewnym momencie gwiazda spadła z wysuwającego się podestu. Jak podaje „Super Express”, przyczyną problemu była zerwana linka w zapadni.

 Doda powoli się wysuwała i nagle spadła. Ludzie zaczęli piszczeć. Wszyscy zamarli. Ale Doda za chwilę sama wygrzebała się z tej dziury, wdrapała na podest i wystrzeliła z bazuki. Była profesjonalna — czytamy w relacji dla „Super Expressu”.

Na szczęście piosenkarce nic się nie stało. Po koncercie Doda opublikowała nawet krótkie nagranie na InstaStories, w którym zażartowała z całego wypadku. Napisała żartobliwie: „Jak szybko pojawić się i zniknąć?”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/se.pl/PK