Zamknij

Doda na Eurowizji 2022? Wokalistka jest zainteresowana, ale ma listę warunków

10.06.2021 11:21
Doda
fot. VIPHOTO/East News

Doda na Eurowizji 2022? Artystka wyraziła chęć reprezentowania Polski podczas głośnego konkursu. Jednak artystka ma swoje wymagania, jakie postawiła warunki?

Doda to od wielu lat jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Artystka ma swój wierny fanklub, a sale koncertowe, w których się pojawia zwykle są wypełnione po brzegi. Nawet ci, którym nie do końca odpowiada repertuar piosenkarki, przyznają, że ma wyjątkowy talent i bardzo silny, charakterystyczny głos.

Doda na Eurowizji 2022? Wokalistka ma pewne warunki

Czy mógłby poprowadzić Polskę do zwycięstwa w Eurowizji? Fani Rabczewskiej nie mają ku temu żadnych wątpliwości. W sieci co jakiś czas pojawiają się sugestie, że to właśnie Doda powinna reprezentować nasz kraj w następnej edycji konkursu.

A co na to sama zainteresowana? Podczas ostatniego live'a na Instagramie, Doda rozmawiała z fanami na wiele tematów. Odpowiedziała między innymi na powtarzające się pytanie o Konkurs Piosenki Eurowizji. Przyznała, że Eurowizja 2022 jest kusząca i że przyczyniłaby się do rozwoju jej kariery.

Co więcej, Doda ma innowatorski pomysł dotyczący swojego ewentualnego występu na Eurowizji. Piosenkarka uznała, że ciekawym rozwiązaniem byłoby przygotować dwie różne piosenki, z których widzowie wybraliby utwór na konkurs. Takiej selekcji w Polsce jeszcze nie stosowano.

Jak widać, wokalistka naprawdę rozważa swój udział w Eurowizji, jednak ma kilka warunków. Doda chce sama wybrać reżysera występu oraz mieć wpływ na szczegóły dotyczące tego, co ewentualnie działoby się na scenie podczas jej wykonania. Oprócz tego chciałaby zaangażować własną ekipę do czuwania nad jej uczestnictwem w konkursie.

Ostatni warunek dotyczy finansów. Doda podkreśliła, że aby widowisko miało europejski i świadomy poziom, artyście musi zostać zapewniony odpowiedni budżet.

Doda na Eurowizji 2022. Co na to jej fani?

Do swojego uczestnictwa w konkursie Doda nawiązywała już po finale Eurowizji 2021, w którym zabrakło reprezentanta Polski, Rafała Brzozowskiego. Zamieściła na swoim Instagramie screen z rozmowy, w której koleżanka zachęcała ją do pojawienia się na konkursowej scenie. Artystka zapytała fanów, co myślą o tym pomyśle.

Posypały się komentarze pełne entuzjazmu i aprobaty. Wśród nich znalazła się również wypowiedź Marii Sadowskiej, która uznała, że Doda jest idealną artystką na Eurowizję.

"Byłam kiedyś w Jury polskich eliminacji na Eurowizje. Najpierw byli uczestnicy …..A potem wyszła Doda i zakasowała wszystkich w 5 sekund . Moja pierwsza myśl , była dokładnie taka: Przecież to jest idealna artystka na Eurowizje . Nikt nie potrafi zrobić takiego wspaniałego show ! Z dobrą piosenką mogłaby zawojować świat ! Doda do boju !!!" - napisała Sadowska.

"No dawaj, chociaż niech zobaczą jakie laski mamy w Polsce i że ktoś tu potrafi naprawdę śpiewać" - dodaje Kate.

"Jak się czujesz z myślą, że jeśli nie wystąpisz na Eurowizji, to nigdy nie wygramy?" - pyta Michał.

"Gdyby Pani wystąpiła, to by w końcu człowiek ze wstydu się nie palił" - zauważa Marta.