Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Doda pokazała stare zdjęcie. Wyśmiała swój dawny styl [FOTO]

11.04.2019 12:39

Doda wyglądała kiedyś zupełnie inaczej. Piosenkarka stawiała często na bardzo wyzywające stroje, mocną opaleniznę i wyrazisty makijaż. Wszystko się jednak zmieniło, a Dorota Rabczewska ma dziś kompletnie inny wizerunek. Doda postanowiła pokazać, że ma dystans do siebie i opublikowała swoje stare zdjęcie, przy okazji śmiejąc się z niego.

Doda pokazała swoje stare zdjęcie wyśmiała swój dawny styl FOTO fot. Instagram (Doda)

Doda opublikowała swoje stare zdjęcie na Instagramie

Doda to jedna z polskich gwiazd, która ma dystans do siebie. Udowodniła to ostatnio na Instagramie, gdzie opublikowała swoje stare zdjęcie z czasów, kiedy uwielbiała szokować i stawiała na kontrowersje.

Ta opalenizna to majstersztyk. Po 15 latach wciąż ta sama gracja i czar — napisała prześmiewczo Doda na temat swojego dawnego wizerunku.

Na starym zdjęciu widzimy mocno opaloną i pomalowaną artystkę ubraną w wyzywający strój w odcieniach różu, który wyraźnie podkreślał dekolt. Trzeba przyznać, że Doda przeszła ogromną metamorfozę w ciągu ostatnich lat.

Nowa płyta Dody

W styczniu ukazała się nowa płyta Dody zatytułowana „Dorota”. Album, który promuje emocjonalna ballada „Nie wolno płakać”, został nagrany razem z orkiestrą. Znalazło się na nim łącznie 13 piosenek.

To trzecia solowa płyta Dody. Wcześniej artystka wydała krążki „Diamond Bitch” z 2007 roku i „7 pokus głównych” z 2011 roku. Oba wydawnictwa pokryły się w Polsce platyną. Artystka śpiewa również w zespole Virgin, do którego powróciła niedawno po długiej przerwie. W 2016 roku ukazała się czwarta płyta grupy zatytułowana „Choni”.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi