Zamknij

Doda pokazała stare zdjęcie. Wyśmiała swój dawny styl [FOTO]

Piotr Krajewski
11.04.2019 12:39
Doda pokazała swoje stare zdjęcie wyśmiała swój dawny styl FOTO
fot. Instagram (Doda)

Doda wyglądała kiedyś zupełnie inaczej. Piosenkarka stawiała często na bardzo wyzywające stroje, mocną opaleniznę i wyrazisty makijaż. Wszystko się jednak zmieniło, a Dorota Rabczewska ma dziś kompletnie inny wizerunek. Doda postanowiła pokazać, że ma dystans do siebie i opublikowała swoje stare zdjęcie, przy okazji śmiejąc się z niego.

Doda opublikowała swoje stare zdjęcie na Instagramie

Doda to jedna z polskich gwiazd, która ma dystans do siebie. Udowodniła to ostatnio na Instagramie, gdzie opublikowała swoje stare zdjęcie z czasów, kiedy uwielbiała szokować i stawiała na kontrowersje.

Ta opalenizna to majstersztyk. Po 15 latach wciąż ta sama gracja i czar — napisała prześmiewczo Doda na temat swojego dawnego wizerunku.

Na starym zdjęciu widzimy mocno opaloną i pomalowaną artystkę ubraną w wyzywający strój w odcieniach różu, który wyraźnie podkreślał dekolt. Trzeba przyznać, że Doda przeszła ogromną metamorfozę w ciągu ostatnich lat.

Nowa płyta Dody

W styczniu ukazała się nowa płyta Dody zatytułowana „Dorota”. Album, który promuje emocjonalna ballada „Nie wolno płakać”, został nagrany razem z orkiestrą. Znalazło się na nim łącznie 13 piosenek.

To trzecia solowa płyta Dody. Wcześniej artystka wydała krążki „Diamond Bitch” z 2007 roku i „7 pokus głównych” z 2011 roku. Oba wydawnictwa pokryły się w Polsce platyną. Artystka śpiewa również w zespole Virgin, do którego powróciła niedawno po długiej przerwie. W 2016 roku ukazała się czwarta płyta grupy zatytułowana „Choni”.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK