Zamknij

Doda straciła ukochanego psa: "Umarł mój ostatni czworonożny przyjaciel" [FOTO]

14.07.2020 09:39
Doda
fot. Instagram

Doda straciła przyjaciela. Piosenkarka poinformowała, że odeszła Bestia, jej ukochany pies rasy shih tzu, który dożył 14 lat. „Umarł mój ostatni czworonożny przyjaciel” – napisała Doda na Instagramie i dodała zdjęcie.

Doda straciła psa Bestię. Odszedł jej ukochany przyjaciel

Doda przekazała smutne wieści na Instagramie. Słynąca z miłości do zwierząt gwiazda wyznała, że straciła ukochanego psa rasy shih tzu, którego oryginalnie nazwała Bestią. Piesek dożył aż 14 lat.

Umarł Mój ostatni czworonożny przyjaciel-Bestia. Tym samym dołączyła do swojego ukochanego Bandziora, który umarł dokładnie w tym samym wieku co ona, czyli 14-stu lat, dokładnie 2 lata temu — napisała artystka.

Doda pokazała zdjęcie spod prysznica. Kusi zmysłową pozą [FOTO]

W poruszającym wpisie Doda poinformowała także, że już nigdy nie będzie miała rasowego psa. Piosenkarka sprzeciwiła się sztucznej ingerencji człowieka w tworzenie ras psów.

Jako właścicielka różnych psów, w tym 2 shih tzu  muszę z przykrością podzielić się z Wami moimi obserwacjami. Mam krytyczny stosunek do wszelkich sztucznych ingerencji człowieka w rasy psów. Ludzkie wymysły mające na celu popieprzone estetycznie krzyżówki genetyczne odbijają się tragicznie na życiu zwierząt i gwarantują im śmierć w cierpieniu. Wszelkie choroby, ułomności i problemy wynikające z ludzkiej głupoty i pościgiem za dziwactwami, są dla psów i kochających je właścicieli prawdziwym dramatem — dodała.

Doda zapowiedziała także, że jeśli w przyszłości po raz kolejny zdecyduje się na czworonożnego przyjaciela, to „będzie to kundel ze schroniska albo wilk z lasu”.

Doda kręci film Dziewczyny z Dubaju

"Dziewczyny z Dubaju" to film w reżyserii Marii Sadowskiej, którego producentką jest Doda. Obraz będzie opowiadał historie Polek świadczących usługi seksualne na Bliskim Wschodzie. W filmie zobaczymy m.in. Jana Englerta, Katarzynę Figurę i Beatę Ścibakównę.

Premiera filmu "Dziewczyny z Dubaju" odbędzie się najprawdopodobniej na początku 2021 roku.