Zamknij

Doda wraca do muzyki. Kiedy premiera nowego singla? Dodała wpis z tajemniczymi datami

14.06.2021 09:54
Doda
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Doda wraca do muzyki. Piosenkarka ogłosiła swój muzyczny powrót w najnowszym wpisie na Instagramie. Wszystko na to wskazuje, że artystka wróciła do dawnej wytwórni. Doda opublikowała także tajemnicze daty.

Doda skupiła się ostatnio na karierze w branży filmowej. Miała okazję współprodukować kinowy hit „Pitbull. Ostatni pies”, a już wkrótce na ekranach kin pojawi się film „Dziewczyny z Dubaju”, który piosenkarka stworzyła wspólnie z wokalistką i reżyserką, Marią Sadowską.

Dorota Rabczewska nie zapomniała jednak o muzyce. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda szykuje wielki muzyczny powrót, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych. Doda opublikowała wpis z tajemniczymi datami i zdjęciem z siedziby wytwórni.

Zobacz także:  Doda na Eurowizji 2022? Wokalistka jest zainteresowana, ale ma listę warunków

Doda wraca do muzyki. Opublikowała wpis ze zdjęciem i tajemniczymi datami

Doda potwierdziła, że wznawia karierę muzyczną. W ostatnich dniach pochwaliła się współpracą z nowym menadżerem.

Teraz piosenkarka opublikowała zdjęcie z siedziby Universal Music Polska, co oznacza, że najprawdopodobniej ponownie współpracuje z wytwórnią. Do wpisu dodała tajemnicze daty.

Czekałam na tę chwilę bardzo długo, czuję na nowo odwagę i spokój. Po 1,5 roku jestem gotowa. Muzyka znowu zakwitła w moim sercu. 07.06.20 /19.07.20/ 04.09.20/ 24.09.20 31.12.20 /03.02.21 / 11.04.21 / 11.05.21/ 16.05.2021/ /?/ – napisała Doda.

Zobacz także:  Doda rozwodzi się z Emilem Stępniem! "Decyzja jest przemyślana i ostateczna"

Kiedy premiera nowego singla Dody?

Doda nie zdradza szczegółów na temat nowego singla i jego daty premiery. Fani liczą jednak na to, że wokalistka zaprezentuje nową piosenkę już podczas Polsat SuperHit Festiwal 2021, który odbędzie się w dniach 25-26 czerwca.

Piosenkarka wystąpi na scenie w trakcie drugiego dnia festiwalu i jak sama napisała w mediach społecznościowych, będzie to dla niej „mega ważny dzień”.

Doda ma na swoim koncie trzy solowe płyty. Ostatni album „Dorota” ukazał się w 2019 roku.

Zobacz także:  Polsat SuperHit Festiwal 2021: program, bilety. Kto wystąpi i kiedy? [LISTA ARTYSTÓW]