Zamknij

Doda wraca po 1,5-rocznej przerwie muzycznej. "Don't Wanna Hide" promuje "Dziewczyny z Dubaju"

21.06.2021 12:01
Doda
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Doda wraca do muzyki po półtorarocznej przerwie. Artystka założyła TikToka i zapowiedziała najnowszy singiel "Don't Wanna Hide".

Doda na chwilę odłożyła swoją karierę muzyczną, aby skupić się nad innym zadaniem. Wokalistka wraz z Emilem Stępniem wyprodukowała film "Dziewczyny z Dubaju", jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku. W obsadzie pojawiła się Katarzyna Figura, Jan Englert oraz Olga Kalicka. Film wyreżyserowany przez Marię Sadowską opowiada o Polkach pracujących dla szejków jako kobiety do towarzystwa. Obraz został zrealizowany na podstawie reportażu Piotra Krysiaka.

Doda wraca z nowym singlem "Don't Wanna Hide"

Nowa produkcja Dody jest już gotowa. 13 czerwca odbyła się zamknięta premiera filmu dla jego twórców. W związku z zakończeniem prac nad obrazem, Doda przygotowała dla fanów niespodziankę.

Artystka ogłosiła, że wraca do muzyki po niemal 1,5-rocznej przerwie. Wokalistka wkrótce wyda singiel "Don't Wanna Hide", który będzie promował "Dziewczyny w Dubaju". Utwór pojawi się w sieci już 24 czerwca.

Doda wraca do muzyki i zakłada konto na TikToku

Jednak to nie koniec niespodzianek. Doda zapowiada, że premierze singla będzie towarzyszył specjalny filtr oraz challenge. Oprócz tego wokalistka dała się namówić fanom na konto na TikToku, gdzie pojawiły się już dwa jej wpisy. Na koncie artystki będzie można zobaczyć wkrótce przedpremierowy fragment teledysku do zapowiadanego singla "Don't Wanna Hide".