Zamknij

Doda z zablokowanym teledyskiem. Zarzuca mediom brak logiki i konsekwencji

23.07.2021 15:01
Doda
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Doda wyraziła wzburzenie na swoim Instagramie. Artystka twierdzi, że jej klip do utworu "Don't wanna hide" jest blokowany w telewizji i nie można zobaczyć go tam przed 22. Zarzuca mediom hipokryzję.

Doda jest znana ze swoich skąpych kreacji oraz odważnych teledysków. Wokalistka lubi podkreślać strojem swoją figurę i niczego się nie wstydzi. Również w najnowszym klipie wokalistka udowadnia, że nie zamierza ugrzecznić swojego mocnego wizerunku.

Doda twierdzi, że telewizja cenzuruje klip "Don't wanna hide"

Utwór "Don't wanna hide" zapowiada wyczekiwany film Dody "Dziewczyny z Dubaju". To także pierwszy utwór po powrocie Rabczewskiej do muzyki. Ostatnimi czasy artystka była pochłonięta swoim nowym projektem i spędzała długie godziny na planie.

Chociaż klip do "Don't wanna hide" na YouTubie zbliża się do 2 milionów wyświetleń, okazuje się, że inne media nie są dla teledysku tak łaskawe. Doda wyraziła oburzenie tą sprawą na swoim Instagramie.

Doda o hipokryzji i podwójnych standardach telewizji

Artystka twierdzi, że "Don't wanna hide" nie jest wyświetlany w telewizji przed godziną 22. Piosenkarka zarzuca telewizji hipokryzję i stosowanie podwójnych standardów.

W swoim emocjonalnym wpisie przypomina inne klipy, które do dziś uchodzą za kultowe i nie ma z ich emisją o dowolnej porze żadnych problemów, chociaż również bywają odważne.

Pomiędzy brakiem logiki i konsekwencji w niepuszczaniu MOJEGO TELEDYSKU w tv przed 22 załączam ostre próby do tego bezeceństwa i perwersji. Ocenzurujcie wszystkie tyłki w tv, w tym J.LO, który właśnie oglądam. A nie, sorry, to US, czyli lepszy i można.

Teledysk Dody okazał się również zbyt mocny dla TikToka. Wokalistka zorganizowała za jego pośrednictwem prapremierę teledysku, jednak został on zablokowany.