Zamknij

Doja Cat zakażona koronawirusem. Wcześniej drwiła z pandemii: "Mam to w du***"

27.07.2020 13:48
Doja Cat
fot. Instagram

Doja Cat zakażona koronawirusem. U bijącej obecnie rekordy popularności amerykańskiej wokalistki i raperki zdiagnozowano COVID-19. Artystka zasłynęła w ostatnich miesiącach z szydzenia z pandemii koronawirusa.

Doja Cat ma koronawirusa. Amerykańska raperka i piosenkarka to kolejna gwiazda branży muzycznej, u której zdiagnozowano COVID-19.

W ostatnich miesiącach 24-latka zasłynęła z lekceważącego podejścia do pandemii koronawirusa. Doja Cat ostro wypowiadała się na temat wirusa, twierdząc, że nie boi się zarażenia i nazywając go zwykłą grypą.

Doja Cat zakażona koronawirusem. Znana raperka ma COVID-19

Doja Cat zaraziła się koronawirusem. Raperka poinformowała o diagnozie w wywiadzie dla radia Capital XTRA.

Mam COVID-19. Ale szczerze, to nie mam pojęcia, jak do tego doszło, ale obstawiam, że zaraziłam się przy zamawianiu na wynos. Nie wiem, jak to złapałam, ale załapałam — wyznała artystka.

Wokalistka przyznała, że obecnie czuje się już dobrze. Symptomy choroby pojawiały się u niej przez cztery dni.

Doja Cat spotkała się z ogromną krytyką ze strony internautów w marcu, kiedy w lekceważący sposób wypowiadała się na temat pandemii koronawirusa w Stanach Zjednoczonych. Artystka kpiła z choroby i porównała ją do grypy.

Mam w du*** koronawirusa. To grypa. Nie boję się tego. Jesteście tchórzami. Po prostu weźcie trochę lekarstw, pijcie wodę i herbatę, śpijcie. To wszystko, co musicie zrobić. Wszyscy tak boicie się tej korony — powiedziała gwiazda na Instagramie.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/insider.com