Zamknij

Dolores O'Riordan: 1. rocznica śmierci liderki The Cranberries. Ostatnie zdjęcie

Redakcja
15.01.2019 10:39
Dolores O'Riordan
fot. James Shaw/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Dolores O’Riordan zmarła 15 stycznia 2018 roku. Właśnie mija 1. rocznica śmierci znanej piosenkarki i liderki zespołu The Cranberries. W internecie można zobaczyć ostatnie zdjęcie Dolores O’Riordan, które opublikował jej chłopak.

Dolores O’Riordan: 1. rocznica śmierci gwiazdy The Cranberries

15 stycznia mija 1. rocznica śmierci Dolores O’Riordan. Gwiazda zespołu The Cranberries zmarła w hotelu w Londynie. Oficjalną przyczyną zgonu było utonięcie. Wokalistka była pod wpływem alkoholu. Biegli nie stwierdzili, że O’Riordan próbowała zrobić sobie krzywdę. Śmierć nastąpiła w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Ostatnie zdjęcie Dolores O’Riordan, które trafiło do internetu przed jej śmiercią, opublikował na początku stycznia 2018 roku w mediach społecznościowych jej chłopak. Para świętowała wspólnie sylwestra w domu w piżamach i przed telewizorem.

Dolores O’Riordan urodziła się w 1971 roku w niewielkiej irlandzkiej miejscowości. Razem z zespołem The Cranberries nagrała siedem albumów i stworzyła takie przeboje jak „Zombie”, „Dreams” czy „Linger”. The Cranberries zagrali po raz ostatni w Polsce w maju 2017 roku.

W ciągu swojego życia Dolores O’Riordan zmagała się z wieloma kłopotami zdrowotnymi i depresją. Osierociła trójkę dzieci.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK