Zamknij

Ujawniono ostatnie nagranie Dolores O'Riordan przed śmiercią. Nagrała się na pocztę głosową

Redakcja
05.04.2018 13:30
Dolores O'Riordan
fot. EDMOND SADAKA EDMOND/SIPA/EAST NEWS

Popularny amerykański portal „TMZ.com” opublikował wiadomość głosową, którą Dolores O'Riordan zostawiła swojemu przyjacielowi Danowi Waite’owi na kilka godzin przed śmiercią. Przypomnijmy, że liderka The Cranberries zmarła nagle 15 stycznia w wieku 46 lat.

Dolores O’Riordan. Ostatnie nagranie przed śmiercią

Serwis „TMZ.com” dotarł do wiadomości głosowej nagranej przez Dolores O’Riordan w dniu 15 stycznia, na kilka godzin przed jej nagłą śmiercią. Gwiazda The Cranberries nagrała się po godz. 1:00 w nocy na pocztę głosową Dana Waite’a, swojego przyjaciela i dyrektora wytwórni Eleven Seven.

W chwili nagrywania wiadomości artystka była w bardzo dobrym humorze. Pochwaliła nową wersję hitu „Zombie” stworzoną przez zespół Bad Wolves i była podekscytowana poniedziałkową sesją nagraniową w londyńskim studiu. Wiadomość głosowa jest dostępna do odsłuchania na stronie portalu „TMZ.com”.

Niestety, kilka godzin później Dolores O’Riordan została znaleziona martwa w hotelowej łazience. Wciąż nieznana pozostaje oficjalna przyczyna śmierci gwiazdy The Cranberries. Niewykluczone, że Irlandka przedawkowała fentanyl, bardzo silny środek przeciwbólowy.

Śledztwo miało zakończyć się na początku kwietnia, ale — jak podają brytyjskie media — zostało przedłużone. Nowa data zakończenia sprawy pozostaje nieznana.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/tmz.com/PK