Ujawniono ostatnie nagranie Dolores O'Riordan przed śmiercią. Nagrała się na pocztę głosową

05.04.2018 13:30

Popularny amerykański portal „TMZ.com” opublikował wiadomość głosową, którą Dolores O'Riordan zostawiła swojemu przyjacielowi Danowi Waite’owi na kilka godzin przed śmiercią. Przypomnijmy, że liderka The Cranberries zmarła nagle 15 stycznia w wieku 46 lat.

Dolores O'Riordan fot. EDMOND SADAKA EDMOND/SIPA/EAST NEWS

Dolores O’Riordan. Ostatnie nagranie przed śmiercią

Serwis „TMZ.com” dotarł do wiadomości głosowej nagranej przez Dolores O’Riordan w dniu 15 stycznia, na kilka godzin przed jej nagłą śmiercią. Gwiazda The Cranberries nagrała się po godz. 1:00 w nocy na pocztę głosową Dana Waite’a, swojego przyjaciela i dyrektora wytwórni Eleven Seven.

W chwili nagrywania wiadomości artystka była w bardzo dobrym humorze. Pochwaliła nową wersję hitu „Zombie” stworzoną przez zespół Bad Wolves i była podekscytowana poniedziałkową sesją nagraniową w londyńskim studiu. Wiadomość głosowa jest dostępna do odsłuchania na stronie portalu „TMZ.com”.

Niestety, kilka godzin później Dolores O’Riordan została znaleziona martwa w hotelowej łazience. Wciąż nieznana pozostaje oficjalna przyczyna śmierci gwiazdy The Cranberries. Niewykluczone, że Irlandka przedawkowała fentanyl, bardzo silny środek przeciwbólowy.

Śledztwo miało zakończyć się na początku kwietnia, ale — jak podają brytyjskie media — zostało przedłużone. Nowa data zakończenia sprawy pozostaje nieznana.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/tmz.com/PK

Oceń