Zamknij

Śmierć Dolores O’Riordan. Znamy oficjalną przyczynę zgonu gwiazdy The Cranberries

Redakcja
06.09.2018 13:43
Dolores O’Riordan
fot. James Shaw/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Znamy oficjalną przyczynę śmierci Dolores O’Riordan. Liderka The Cranberries zmarła w wyniku utonięcia — informują zagraniczne media. W chwili śmierci 46-letnia artystka była pod wpływem alkoholu.

Śmierć Dolores Dolores O’Riordan. Oficjalna przyczyna zgonu

Jak informuje biuro koronera z Westminster, oficjalną przyczyną zgonu Dolores O’Riordan było utonięcie. W chwili śmierci liderka The Cranberries była pod wpływem alkoholu. „BBC” podało, że zawartość alkoholu we krwi O’Riordan czterokrotnie przekraczała dopuszczalną normę dla kierowcy w Wielkiej Brytanii. Śmierć artystki nastąpiła w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Zobacz także

Przypomnijmy, że 15 stycznia Dolores O’Riordan została znaleziona martwa w wannie w jednym z londyńskich hoteli. Na ciele piosenkarki nie zauważono żadnych obrażeń. Biegli nie stwierdzili też, że piosenkarka próbowała zrobić sobie krzywdę, na przykład samookaleczając się.

O’Riordan urodziła się w 1971 roku w niewielkiej irlandzkiej miejscowości. Razem z zespołem The Cranberries nagrała siedem albumów i stworzyła takie przeboje jak chociażby „Zombie”, „Dreams” czy „Linger”. The Cranberries zagrali po raz ostatni w Polsce w maju 2017 roku.

W ciągu swojego życia Dolores O’Riordan zmagała się z wieloma kłopotami zdrowotnymi i depresją. Osierociła trójkę dzieci.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/bbc.co.uk/PK