Zamknij

Dom Avicii'ego sprzedany w tajemnicy za 17,5 mln dolarów [ZDJĘCIA]

Redakcja
04.09.2018 12:49
Avicii
fot. instagram.com/avicii/

Avicii popełnił samobójstwo w kwietniu. 28-letni artysta pozostawił po sobie ogromnym dom na terenie Hollywood. Po czterech miesiącach od jego śmierci podjęto decyzję o sprzedaży posiadłości. Została sprzedana za 17,5 mln dolarów.

Dom Avicii'ego sprzedany za 17,5 mln dolarów

Od samobójstwa Avicii'ego minęły już ponad cztery miesiące. Nagła śmierć słynnego DJ-a sprawiła, że artysta pozostawił po sobie wiele rzeczy. Jedną z nich był luksusowy dom zlokalizowany na wzgórzach Hollywood nieopodal Los Angeles, który Szwed kupił w 2013 roku.

ZOBACZ TEŻ: Avicii ostrzegał przed swoją śmiercią. SZOKUJĄCY wywiad!

Zagraniczne media donoszą, że ogromna posiadłość Avicii'ego o powierzchni ponad 650 metrów kwadratowych została sprzedana w tajemnicy za 17,5 mln dolarów. W domu, z którego można podziwiać piękną panoramę Los Angeles, znajduje się m.in. sześć sypialni, siedem łazienek, basen czy spa.

Tożsamość nabywcy domu Avicii'ego nie została podana do wiadomości publicznej.

Avicii nie żyje. Oficjalna przyczyna śmierci

Oficjalną przyczyną śmierci DJ-a Avicii było samobójstwo — poinformowała rodzina w oficjalnym komunikacie. Bliscy artysty potwierdzili, że zmagał się on z osobistymi problemami.

Avicii, a tak naprawdę Tim Bergling, zmarł 20 kwietnia w wieku 28 lat podczas pobytu w stolicy Omanu, gdzie spędzał wakacje. Jego ciało zostało znalezione w pokoju hotelowym. Wiadomo, że szwedzki artysta zmagał się od kilku z lat z problemami psychicznymi i zdrowotnymi, m.in. cierpiał na ostre zapalenie trzustki. Miewał też ataki paniki przed koncertami.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/people.com/PK