Zamknij

Dom Miley Cyrus zniszczony przez pożar w Kalifornii. Smutny wpis piosenkarki

Redakcja
13.11.2018 12:11
Miley Cyrus
fot. AFP/EAST NEWS

Dom Miley Cyrus i jej narzeczonego Liama Hemswortha doszczętnie spłonął w ogromnym pożarze, który szaleje na terenie Kalifornii. Piosenkarka potwierdziła tragiczną informację w mediach społecznościowych. Słynnej parze i ich zwierzętom udało się bezpiecznie ewakuować.

Dom Miley Cyrus spłonął w pożarze w Kalifornii

Miley Cyrus straciła dom. Jej rezydencja w Malibu, gdzie mieszkała razem ze swoim narzeczonym, aktorem Liamem Hemsworthem, została doszczętnie zniszczona przez ogień. Od kilku dni na terenie Kalifornii szaleją ogromne pożary lasów, w których zginęło już kilkadziesiąt osób.

Niepokojące informacje o zniszczonym domu  Miley Cyrus potwierdziła w mediach społecznościowych. Opublikowała wzruszający wpis, w którym m.in. podziękowała strażakom za bezpieczną ewakuację i zachęciła do pomocy finansowej ofiarom tragicznych pożarów w Kalifornii.

Kompletnie załamałam się informacją o pożarach, które nawiedziły moją społeczność. Jestem jednym ze szczęśliwców. Moje zwierzęta oraz miłość mojego życia są bezpieczni i tylko to liczy się teraz. Mojego domu już nie ma, ale wspomnienia dzielone z rodziną i przyjaciółmi pozostają silne. Jestem wdzięczna za wszystko, co mi pozostało. Przesyłam dużo miłości i podziękowań dla strażaków oraz biura szeryfa Los Angeles — napisała załamana Miley Cyrus i zachęciła wszystkich ludzi do wpłat pieniędzy na rzecz osób poszkodowanych w pożarach.

W kolejnej wiadomości opublikowała listę stron internetowych, gdzie można pomóc finansowo wszystkim ofiarom żywiołu.

W wyniku pożarów w Kalifornii domy stracił także m.in. aktor Gerard Butler.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/ew.com/PK