Donald Trump śpiewa „Despacito”! Filmik staje się hitem internetu [WIDEO]

18.07.2017 13:51

Kto powiedział, że politycy nie mogą śpiewać wielkich muzycznych przebojów? Parodia z Donaldem Trumpem zyskuje coraz większą popularność w sieci. Sami zobaczcie!

Donald Trump śpiewa „Despacito”! Filmik staje się hitem internetu [WIDEO] fot. ons.pl (Capital Pictures), Youtube (LuisFonsiVEVO)

Fenomen „Despacito” trwa. Nie ma dnia, aby internetu nie zalała fala kolejnych parodii tego wakacyjnego przeboju.

Hit lata 2017 postanowił przerobić teraz Maestro Ziikos, specjalizujący się w tworzeniu parodii z amerykańskimi prezydentami. Na czym to polega? Autor wycina poszczególne momenty z różnych przemówień polityków, dopasowuje je do słów utworu i dodaje melodię.

Maestro Ziikos stworzył wiele przeróbek m.in.z Barackiem Obamą. Były prezydent Stanów Zjednoczonych „zaśpiewał” już takie hity jak „Shape of You” Eda Sheerana, „Happy” Pharrella Williamsa czy „Lean On” Major Lazer. Teraz przyszła pora na Donalda Trumpa i przebój „Despacito”.

Zuleyka Rivera: Kim jest piękność z klipu „Despacito”?

Teledysk do przeboju „Despacito” bije rekordy popularności i najprawdopodobniej już w sierpniu zostanie najczęściej oglądanym klipem w historii serwisu YouTube. To nie tylko zasługa samej piosenki, ale także krajobrazów i prawdziwej piękności. Kim jest Zuleyka Rivera? Sprawdźcie tutaj.

„My z ekipą”: Wakacyjna parodia „Despacito” hitem sieci

Polski internet zalewa obecnie fala parodii przeboju Luisa Fonsiego oraz Daddy Yankee’ego. Coraz popularniejsza staje się wersja „My z Ekipą” autorstwa Kabaretu Malina i Olafa Bressa. Zabawny tekst i wakacyjny teledysk zrobiły swoje. Parodia robi furorę na Youtube! Tutaj możecie ją zobaczyć.

QUIZ: Jak dobrze znasz słynne teledyski? Rozpoznaj wideo po jednym kadrze!

QUIZ: Jak dobrze znasz słynne teledyski? Rozpoznaj wideo po jednym kadrze! fot. Youtube (MichaelJacksonVEVO, BritneySpearsVEVO)

RadioZET.pl/PK

Oceń