Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Donatan przeprasza Edytę Górniak. Twierdzi też, że został wykorzystany

13.06.2018 12:20

W najnowszym wpisie na Facebooku Donatan przeprasza Edytę Górniak. Przypomnijmy, że artystka spoliczkowała producenta podczas festiwalu Opole 2018. Donatan nie przyznaje się jednak do złapania Edyty Górniak za pośladek i uważa, że gwiazda chce zrobić z niego wroga publicznego. Twierdzi także, iż został wykorzystany.

Edyta Górniak Donatan Opole 2018 fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Donatan przeprasza Edytę Górniak

Ciąg dalszy sprawy spoliczkowania Donatana przez Edytę Górniak. Producent postanowił zareagować na najnowsze oświadczenie piosenkarki, która w gorzkich słowach potwierdziła, że kończy z nim muzyczną współpracę. Przypomnijmy, że Edyta Górniak spoliczkowała Donatana na festiwalu Opole 2018, kiedy ten złapał artystę za pośladek. W polskim internecie wybuchł niemały skandal, bo nagranie z incydentu trafiło do sieci.

ZOBACZ: Edyta Górniak spoliczkowała Donatana: NAGRANIE [WIDEO]

Edyto, jeśli poczułaś moją rękę tam gdzie jej nie było, a co gorsza, jeśli poczułaś się niekomfortowo — to faktycznie przepraszam — napisał Donatan.

Producent stwierdził jednocześnie, że nie rozumie całej akcji facebookowej, którą rozpoczęła Górniak. Przyznał, że do Opola przyjechał na jej zaproszenie. Para miała pokazać się na festiwalu z dobrej i pozytywnej strony.  

Czuję się teraz wykorzystany — widząc zainteresowanie mediów chcesz zrobić ze mnie wroga publicznego. Nie chcę z Tobą wojować. Tylko Tobie mogą służyć kolejne artykuły i atencja mediów. Nie jestem człowiekiem konfliktowym, pojednawczo wyciągam do Ciebie rękę — dodał Donatan.

Edyta Górniak kończy współpracę z Donatanem

Wcześniej Donatan skomentował całą sprawę, stwierdzając, że zrobił to celowo i chciał pobudzić dyskusję. Po jego komentarzu Edyta Górniak zdecydowała się wydać obszerne oświadczenie na Facebooku na temat całej sytuacji. W emocjonalnych i gorzkich słowach potwierdziła, że to koniec współpracy z Donatanem. Przyznała również, iż straciła do niego zaufanie i szacunek.

RadioZET.pl/PK

Oceń