Zamknij

Dr. Dre miał tętniaka mózgu. Są nowe informacje o stanie zdrowia legendy rapu

18.01.2021 10:05
Dr Dre
fot. Rex Features/East News

Dr. Dre trafił do szpitala z powodu tętniaka mózgu. Po kilku dniach pojawiły się nowe informacje w sprawie stanu zdrowia amerykańskiego producenta i rapera. Jak podaje CNN, Dr. Dre został wypisany do domu. Co więcej, artysta wrócił nawet do studia nagraniowego.

Dr. Dre to jeden z najsłynniejszych raperów w historii muzyki. Wielokrotnie nagradzany Grammy artysta to także ceniony producent, który współpracował z największymi gwiazdami muzyki w branży. Amerykanin ma także własną wytwórnię muzyczną i jest właścicielem firmy Beats Electronics, która słynie z produkcji sprzętu audio.

Na początku 2021 roku Dr. Dre trafił do szpitala z powodu tętniaka mózgu. Przez wiele dni fani martwili się o artystę. Wszystko wskazuje jednak na to, że 55-latek ma się coraz lepiej. Raper wrócił do domu.

Tom Parker walczy z glejakiem mózgu. Nowe informacje o stanie zdrowia wokalisty The Wanted

Dr. Dre miał tętniaka mózgu. Raper został wypisany ze szpitala i wrócił do domu

Dr. Dre został wypisany ze szpitala po kilku dniach – informuje CNN. Artysta przebywa obecnie w domu, gdzie będzie powoli dochodził do pełni sił. Choć wiadomo, że u rapera zdiagnozowano tętniaka mózgu, nie ujawniono żadnych szczegółowych informacji na ten temat.

Zobacz także: Tętniak przez lata może nie dawać objawów. Czym jest tętniak?

Informację o powrocie Dr. Dre do domu potwierdził m.in. raper Ice-T, który napisał: „Właśnie wrócił. Jest bezpieczny i wygląda dobrze”.

Nagrodzony Grammy producent Focus opublikował w weekend nowe zdjęcie ze studia nagraniowego. Na fotografii widzimy Dr. Dre.

- Mój wielki brat ma się bardzo dobrze. Pracujemy… - napisał Focus.