Zamknij

Dr. Dre jest hospitalizowany. Prawdopodobnie ma tętniaka mózgu. Jaki jest jego stan?

06.01.2021 22:16
Dr. Dre
fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Dr. Dre, legendarny amerykański raper, jest hospitalizowany - prawdopodobnie z powodu tętniaka mózgu. Jaki jest jego stan?

Dr. Dre to jeden z najbardziej znanych i cenionych raperów na świecie. Jego dorobek muzyczny jest ogromny i bogaty we współprace z wieloma świetnymi artystami nie tylko sceny hip-hopowej. O tym, że założyciel wytwórni płyt Aftermath Entertainment trafił do szpitala, poinformował on sam za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Na Instagramie zamieścił krótki wpis, w którym ujawnił, że jest w szpitalu, ale zapewnił też, że jest pod świetną opieką. Nie poinformował, jaki jest powód hospitalizacji. Amerykańskie media spekulują jednak, że może chodzić o tętniaka mózgu.

Zobacz także: Raper Swae Lee omal nie zginął w wypadku. Pokazał roztrzaskany samochód [FOTO]

Dr. Dre w szpitalu. "Mam się świetnie"

Na szczęście stan zdrowia rapera nie jest poważny. On sam podkreśla, że ma się świetnie.

"Dziękuję mojej rodzinie, przyjaciołom i fanom za zainteresowanie i życzenia. Mam się świetnie i mój zespół medyczny zapewnia mi doskonałą opiekę. Wkrótce wyjdę ze szpitala i wrócę do domu. Zdóbcie hałas dla wszystkich wspaniałych lekarzy w Cedars. Miłość!"

Jak spekulują amerykańskie media, pogorszona kondycja zdrowotna rapera może mieć związek z jego kłopotami małżeńskimi - a ściśle mówiąc, z nadchodzącym rozwodem. Nie jest tajemnicą, że obecna jeszcze małżonka chce domagać się od muzyka alimentów o niebagatelnej sumie 2 milionów dolarów miesięcznie.

RadioZET.pl/AS