Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Dua Lipa wzięła udział w akcji „10-Year Challenge”. Pokazała swój stary występ [WIDEO]

17.01.2019 12:22

Dua Lipa dołączyła do akcji „10-Year Challenge”, w której gwiazdy i internauci pokazują swoje zdjęcia lub nagrania sprzed dziesięciu lat. Piosenkarka postanowiła pokazać fanom swój stary występ z przebojem „No One” Alicii Keys. Miała wtedy tylko 13 lat!

Dua Lipa 10 Year Challenge fot. Instagram Dua Lipa

Dua Lipa to dziś jedno z najgorętszych nazwisk w świecie muzyki pop. Artystka postanowiła powspominać dawne czasy i wzięła udział w niezwykle popularnej dziś akcji „10-Year Challenge”. Nowe wyzwanie polega na dzieleniu się w mediach społecznościowych swoimi starymi zdjęciami lub filmikami.

Dua Lipa i 10-Year Challenge: wideo z coverem „No One” Alicii Keys

Dua Lipa opublikowała na Instagramie nagranie swojego występu sprzed 10 lat. Widzimy na nim 13-letnią piosenkarkę śpiewającą najprawdopodobniej w szkole w Kosowie przebój „No One” z repertuaru Alicii Keys. Fani są zachwyceni filmem artystki w ramach akcji „10-Year Challenge”. Obejrzeli go na Instagramie już ponad 7 milionów razy.

Dua Lipa wydała dotąd jeden album, który zdobył ogromną popularność na całym świecie. Debiutancka płyta pokryła się m.in. platyną w Wielkiej Brytanii i złotem w Stanach Zjednoczonych oraz Polsce. Pochodzą z niej przeboje „Be The One”, „New Rules” i „IDGAF”. W grudniu Dua Lipa została dwukrotnie nominowana do prestiżowej nagrody Grammy. To pierwsze nominacje w karierze młodej artystki.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi