Zamknij

Dua Lipa — „Swan Song”: nowa piosenka z filmu „Alita: Battle Angel”. Oficjalny teledysk [WIDEO]

Redakcja
25.01.2019 12:44
Dua Lipa — Swan Song: nowa piosenka z filmu Alita: Battle Angel
fot. Youtube (Dua Lipa)

Dua Lipa opublikowała nową piosenkę „Swan Song”, która będzie promował film „Alita: Battle Angel”. Produkcja wejdzie do kin już 14 lutego, a jej producentami są James Cameron i Jon Landau, twórcy kultowych już filmów „Avatar” oraz „Titanic”. Nowy singiel Duy Lipy doczekał się także oficjalnego teledysku.

Dua Lipa — „Swan Song”: piosenka z filmu „Alita: Battle Angel”

Dua Lipa powraca z nową piosenką „Swan Song”. Singiel powstał na potrzeby nowego filmu „Alita: Battle Angel”, który wejdzie do polskich kin 14 lutego. Wyreżyserował go Robert Rodriguez („Sin City”), a za produkcję filmu odpowiada James Cameron i Jon Landau („Avatar”).

Zobacz także

Do nowego singla Duy Lipy opublikowano także oficjalny teledysk, gdzie artystka wtapia się w filmowy świat Ality, bohaterki filmu „Alita: Battle Angel”.

W filmie tytułowa bohaterka Alita wyrusza w podróż, aby odkryć siebie. Jej historia to silna alegoria dla każdej młodej dziewczyny, która dotąd nie odkryła swojej siły. Chciałam zastosować tę samą ideę, umieszczając Dua Lipę w rzeczywistości Ality, pozwalając dwóm postaciom się przenikać. Pokazując w ten sposób, że jest ona silniejsza, niż kiedykolwiek przypuszczała — mówi reżyserka teledysku Floria Sigismondi.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK