Zamknij

Dua Lipa stworzy piosenkę do nowego filmu o Jamesie Bondzie?

Redakcja
16.05.2018 13:35
James Bond Daniel Craig
fot. AFP/EAST NEWS

Dua Lipa nagra piosenkę do nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda? Plotki na ten temat coraz częściej pojawiają się w mediach. W przeszłości utwory do produkcji o agencie 007 stworzyli m.in. Adele i Sam Smith.

Dua Lipa nagra piosenkę do filmu o Jamesie Bondzie?

Dua Lipa to obecnie jedna z najpopularniejszych muzycznych artystek. 22-letnia gwiazda Orange Warsaw Festival 2018 jest uważana za jedną z najciekawszych popowych piosenkarek młodego pokolenia. Do jej największych przebojów należą utwory „New Rules”, „Be The One” i „IDGAF”.

Nic więc dziwnego, że coraz głośniej mówi się o jej udziale przy nowej piosence, która będzie promować kolejny film o Jamesie Bondzie.

Zobacz także

Według bukmacherów to właśnie Dua Lipa ma największe szanse stworzenia nowego motywu muzycznego dla produkcji o przygodach agenta 007. Kto jeszcze? Podobno pod uwagę brane są jeszcze inne znane nazwiska. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu Ed Sheeran przyznał, iż ma już gotową kompozycję do filmu.

Piosenki do tej legendarnej serii niejednokrotnie zgarnęły ważne nagrody i stały się hitami na całym świecie. Nagrali je m.in. Tina Turner, Madonna, Chris Cornell, Jack White & Alicia Keys, Adele i ostatnio Sam Smith, który za kompozycję „Writing's on the Wall” otrzymał Oscara i Złotego Globa.

James Bond: kiedy nowy film w kinach?

Nowy film o Jamesie Bondzie będzie już 25. częścią słynnej serii. W rolę agenta 007 ponownie wcieli się Daniel Craig. Produkcja trafi do kin najprawdopodobniej pod koniec 2019 roku.

Ostatni film o agencie 007 zatytułowany „Spectre” miał premierę pod koniec 2015 roku. Obraz zarobił ponad 880 milionów dolarów.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT TAYLOR SWIFT W LONDYNIE

RadioZET.pl/nme.com/PK