Zamknij

Dua Lipa we łzach. Wzruszająca reakcja gwiazdy na dwie nominacje do Grammy! [WIDEO]

Redakcja
10.12.2018 12:40
Dua Lipa
fot. Instagram

Dua Lipa została dwukrotnie nominowana do prestiżowej nagrody Grammy. To pierwsze nominacje w karierze młodej artystki. Brytyjka zareagowała na wiadomość niezwykle emocjonalnie. Na swoim Instagramie opublikowała wideo, na którym widać, jak płacze ze szczęścia.

Dua Lipa we łzach. Reakcja na nominacje do Grammy 2019

Dua Lipa to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk w muzyce pop. Brytyjka została także doceniona przez członków amerykańskiej Narodowej Akademii Sztuki i Techniki Rejestracji.

Po raz pierwszy w karierze Dua Lipa otrzymała nominacje do prestiżowej Grammy, najważniejszej nagrody w branży muzycznej. 23-latka została nominowana m.in. w kategorii „najlepszy nowy artysta”. Wyróżniono także jej singiel „Electricity” z Silk City — utwór powalczy w kategorii „najlepsze nagranie taneczne”.

Dua Lipa nie ukrywała wzruszenia, kiedy dowiedziała się o dwóch nominacjach do Grammy 2019. Opublikowała w sieci krótkie wideo, na którym widać, jak płacze ze szczęścia.

To największa nominacja, jaką możesz otrzymać. Wielu artystów, których podziwiałam przez całe życie, także było nominowanych. To mnie wzrusza. Pochodzę z Kosowa. To ma ogromne znaczenie dla ludzi stamtąd i również dla mnie. Czuję się, jakbym reprezentowała nie tylko siebie, ale także Wielką Brytanię i Kosowo. To niezwykle dumny moment w moim życiu — mówi Lipa w rozmowie z magazynem „Billboard”.

Dua Lipa wydała dotąd jeden album, który zdobył ogromną popularność na całym świecie. Debiutancka płyta pokryła się m.in. platyną w Wielkiej Brytanii i złotem w Stanach Zjednoczonych oraz Polsce. Pochodzą z niej przeboje „Be The One”, „New Rules” i „IDGAF”. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK