Zamknij

Dua Lipa rozpłakała się na Instagramie. Jej nowa płyta ukaże się wcześniej [WIDEO]

Piotr Krajewski
24.03.2020 12:49
Dua Lipa rozpłakała się na Instagramie jej nowa płyta ukaże się wcześniej wideo
fot. Instagram screen

Dua Lipa popłakała się w trakcie transmisji na żywo, którą zorganizowała dla fanów. Jej najnowszy album „Future Nostalgia” trafił do sieci przed oficjalnym wydaniem. Artystka zdecydowała się więc przesunąć jego premierę. Płyta ukaże się w najbliższy piątek. Podczas nagrania Dua Lipa nawiązała również do epidemii koronawirusa.

Dua Lipa rozpłakała się na Instagramie

Dua Lipa rozpłakała się podczas transmisji na żywo na swoim Instagramie. W rozmowie z fanami wokalistka poinformowała, że jej nowa płyta „Future Nostalgia” będzie miała premierę w najbliższy piątek, 27 marca, a nie jak wcześniej planowano — 3 kwietnia. Wszystko przez to, że w ostatnich dniach album wyciekł do internetu.

W trakcie transmisji Dua Lipa nie kryła emocji i łez. Gwiazda przyznała, że ma mieszane uczucia co do wydawania albumu w czasie rozprzestrzeniającej się epidemii koronawirusa.

Długo się zastanawiałam, czy wydawanie płyty w tym momencie jest słuszne, ponieważ tak wiele ludzi zmaga się teraz z cierpieniem. Nie wiem, czy robię dobrze, ale wydaje mi się, że obecnie najbardziej potrzebujemy muzyki, radości i potrzebujemy zobaczyć światło. Mam nadzieję, że mój album sprawi, że się uśmiechniesz, że zatańczysz i że będziesz dumny — mówi artystka.

Dua Lipa wydaje nowy album „Future Nostalgia”

Płyta „Future Nostalgia” Dua Lipy będzie miała premierę już w ten piątek. Długo wyczekiwany drugi album brytyjskiej piosenkarki promują wielkie hity „Don’t Start Now” i „Physical”, które podbiły listy przebojów na całym świecie.

W środę ukaże się teledysk do kolejnego singla Dua Lipy zatytułowanego "Break My Heart".

Lista Przebojów Radia ZET: głosuj na „Physical” Dua Lipy

RadioZET.pl/PK