Zamknij

Dua Lipa świętuje 22. urodziny! Przypominamy jej wywiad dla Radia ZET

Redakcja
22.08.2017 11:42
Dua Lipa świętuje 22. urodziny! Przypominamy jej wywiad dla Radia ZET
fot. Polaris/East News

Brytyjska artystka to bez wątpienia jedno z większych objawień popowej sceny muzycznej ostatnich kilku lat. Jej najnowszy singiel „New Rules” robi obecnie furorę na całym świecie. Dua Lipa obchodzi dziś, 22 sierpnia, swoje kolejne urodziny. W związku z tym przypominamy rozmowę, którą udało się przeprowadzić z młodą piosenkarką przed koncertem na Open’er Festival 2017.

22-letnia Dua Lipa uważana jest za jedną z najciekawszych popowych artystek młodego pokolenia. Brytyjka o albańskich korzeniach wydała na początku czerwca swój pierwszy studyjny krążek, na którym łączy w interesujący sposób dźwięki popu i alternatywy.

Piosenkarce udało się niedawno odwiedzić po raz pierwszy Polskę. Jej występ na Tent Stage podczas tegorocznego Open’era spotkał się z gorącym przyjęciem. Festiwalowicze bawili się świetnie razem z Lipą i chętnie śpiewali jej utwory.

Słuchacze Radia ZET poznali artystkę przede wszystkim za sprawą przeboju „Be The One”. Pomimo wciąż krótkiej kariery, piosenkarka miała już okazję współpracować m.in. z Seanem Paulem, Martinem Garrixem czy Major Lazer.

Najnowszy singiel „New Rules” zyskuje coraz większą popularność na całym świecie. To pierwszy utwór Lipy, który dotarł na sam szczyt brytyjskiej listy przebojów. Co ciekawe, ostatnią artystką z numerem jeden w Wielkiej Brytanii była Adele (singiel "Hello") - było to jednak prawie dwa lata temu. 

Na piosenkę :New Rules" możecie głosować także na Liście Przebojów Radia ZET.

Dua Lipa dla Radia ZET: Cierpliwość jest w życiu kluczowa

Tutaj możecie przeczytać wywiad z młodą artystką, który udało się przeprowadzić tuż przed jej występem na Open’er Festival 2017. Dua Lipa opowiedziała nam nieco więcej o swojej muzyce, koncertach czy współpracy z innymi muzykami.

RadioZET.pl/PK