Dua Lipa wystąpi podczas finału Ligi Mistrzów w Kijowie!

09.05.2018 12:21

Dua Lipa będzie gwiazdą tegorocznego finału Ligi Mistrzów w Kijowie. Brytyjska piosenkarka wystąpi tuż przed spotkaniem Real Madryt — Liverpool F.C., które odbędzie się 26 maja. Przypomnijmy, że Dua Lipa to gwiazda Orange Warsaw Festival 2018.

Liga Mistrzów fot. pixathlon / pixxmixx / REPORTER / East News

Dua Lipa wystąpi podczas finału Ligi Mistrzów 2017/2018

Dua Lipa zaśpiewa tuż przed rozpoczęciem finału Ligi Mistrzów, który odbędzie się 26 maja na Stadionie Olimpijskim NSC w Kijowie. O triumf w rozgrywkach powalczą Real Madryt i Liverpool F.C.

To wielki zaszczyt, że UEFA i Pepsi zaprosiły mnie do wystąpienia na trakcie ceremonii otwarcia Finału Ligii Mistrzów UEFA. Taka szansa trafia się tylko raz w życiu. Nie mogę doczekać się stanięcia przed fanami i przyłączenia się do tak wyjątkowego wydarzenia. Planuję niezapomniany koncert — powiedziała Dua Lipa.

22-letnia Dua Lipa jest uważana za jedną z najciekawszych popowych artystek młodego pokolenia. Do jej największych przebojów należą utwory „New Rules”, „Be The One” i „IDGAF”.

Dua Lipa na Orange Warsaw Festival 2018

Dua Lipa będzie jedną z gwiazd Orange Warsaw Festival 2018. Tegoroczna edycja odbędzie się 1-2 czerwca na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec.

Na Orange Warsaw Festival 2018 zagrają także m.in. Sam Smith, Florence and the Machine, LCD Soundsystem i Taco Hemingway.

Organizatorem wydarzenia jest agencja Alter Art. Radio ZET jest patronem medialnym festiwalu.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT KATY PERRY W BERLINIE

RadioZET.pl/PAP/PK

Oceń
Tagi