Zamknij

Dua Lipa zaśpiewa piosenkę do nowego Bonda? Ujawniono to w brytyjskim radiu

Redakcja
18.07.2018 11:54
James Bond
fot. Youtube (Sony Pictures Entertainment)

W trakcie wywiadu w brytyjskim BBC Radio 5 Mikey Goldsworthy, członek Years & Years, przypadkowo ujawnił, że piosenkę promującą nowy film o Jamesie Bondzie ma stworzyć Dua Lipa. Już od dłuższego czasu spekuluje się na temat udziału 22-latki przy tworzeniu motywu przewodniego „Bond 25”.

Dua Lipa zaśpiewa piosenkę do nowego Bonda? Informację ujawniono w brytyjskim radiu

Years & Years gościli ostatnio w brytyjskim BBC Radio 5. W trakcie wywiadu poruszono temat piosenki do „Bond 25”, nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda. Mikey Goldsworthy, członek zespołu, przyznał, że grupa liczyła na otrzymanie propozycji nagrania utworu promującego obraz. Chwilę później perkusista niespodziewanie ujawnił, że motyw przewodni zaśpiewa najprawdopodobniej Dua Lipa.

Myślałem, że poproszą nas o stworzenie motywu muzycznego, ale wydaje mi się, że nagra go Dua Lipa — powiedział Goldsworthy i niemal natychmiast nerwowo dodał: — Nie powinienem tego mówić? Tak słyszałem. Nie wiem, czuję się źle teraz. Zniszczyłem wszystko.

Nie wiadomo na ten moment, czy informacje na ten temat są prawdziwe. Jakiś czas temu Dua Lipa nawiązała do plotek związanych z piosenką do nowego Jamesa Bonda. Nie zdecydowała się jednak wtedy potwierdzić spekulacji.

Nie chcę zapeszać. Zrobiłabym to z przyjemnością — powiedziała w wywiadzie dla magazynu „Billboard”.

Kiedy nowy film o Bondzie?

Nowy film o Jamesie Bondzie będzie już 25. częścią słynnej serii. W rolę agenta 007 ponownie wcieli się Daniel Craig. Film „Bond 25” trafi do kin w listopadzie 2019 roku.

Ostatni film o agencie 007 zatytułowany „Spectre” miał premierę pod koniec 2015 roku. Obraz zarobił ponad 880 milionów dolarów.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/bbc.com/PK