Zamknij

Duncan Laurence w Polsce. Zwycięzca Eurowizji 2019 zagra koncert w Warszawie

Piotr Krajewski
17.06.2019 13:14
Duncan Laurence Eurowizja 2019 koncert Warszawa gdzie kiedy bilety
fot. mat. prasowe

Duncan Laurence wystąpi w Polsce. Zwycięzca Eurowizji 2019, który reprezentował Holandię, zagra swój pierwszy koncert w Warszawie. Wiemy, kiedy i gdzie wystąpi Duncan Laurence. Poznaliśmy też szczegóły na temat sprzedaży biletów.

Duncan Laurence w Polsce. Koncert w Warszawie: gdzie i kiedy? [BILETY]

Duncan Laurence, zwycięzca Eurowizji 2019, zagra koncert w Polsce. Holenderski artysta wystąpi 25 listopada 2019 roku w klubie Proxima w Warszawie. Będzie to pierwszy klubowy występ Holendra w naszym kraju.

Zwycięzca Eurowizji 2019 przyjedzie do Polski w ramach trasy koncertowej zapowiadającej jego debiutancką płytę. Data premiery pierwszego albumu Duncana Laurence’a nie jest jednak jeszcze znana.

Bilety na koncert Duncana Laurence’a w Warszawie w cenie 89 złotych trafią do sprzedaży we wtorek, 18 czerwca, od godz. 10:00. Wejściówki będą dostępne wyłącznie w sieci sprzedaży Eventim.

Będzie to już druga wizyta Duncana Laurence’a w Polsce. Zwycięzca Eurowizji 2019 pojawił się w Warszawie w czerwcu tego roku, by udzielić wywiadów. Gościł również w Radiu ZET.

Duncan Laurence: kim jest zwycięzca Eurowizji 2019?

Holender urodził się 11 kwietnia 1994 w Spijkenisse. Ukończył Akademię Rockową w Tilburgu. Później komponował i pisał teksty, ale prawdziwą popularność uzyskał dopiero w 2014 roku po występie w programie „The Voice of Holland”. Dotarł tam aż do finału.

Duncan Laurence wygrał Eurowizję 2019 z piosenką „Arcade”. W wielkim finale pokonał reprezentantów Włoch, Rosji, Szwajcarii i Szwecji. To pierwsze zwycięstwo Holandii w Konkursie Piosenki Eurowizji od 44 lat. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK