Zamknij

Duncan Laurence bierze ślub. Zwycięzca Eurowizji zaręczył się ze swoim chłopakiem

05.10.2020 13:29
Duncan Laurence
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Duncan Laurence bierze ślub. Zwycięzca Eurowizji 2019 poinformował, że zaręczył się ze swoim chłopakiem, Jordanem Garfieldem. Para przekazała radosną nowinę w mediach społecznościowych.

Duncan Laurence to ostatni zwycięzca Eurowizji. Holender wygrał konkurs w 2019 roku z emocjonalną piosenką „Arcade”.

Ostatnie miesiące 2020 roku są niezwykle ważne dla 26-letniego wokalisty. Za kilka tygodni Duncan Laurence wyda debiutancką płytę, a już wkrótce weźmie także ślub. Zwycięzca Eurowizji zdradził, że właśnie zaręczył się ze swoim chłopakiem.

Eurowizja 2021: zmiany w zasadach konkursu. Organizatorzy zmieniają regulamin

Duncan Laurence bierze ślub. Zwycięzca Eurowizji zaręczył się z chłopakiem

Duncan Laurence bierze ślub. Zwycięzca Eurowizji 2019 opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z pierścionkiem zaręczynowym.

Radosną informacją pochwalił się także Jordan Garfield. To właśnie on oświadczył się utalentowanemu Holendrowi.

Duncan przyjął moje oświadczyny. Nigdy w życiu nie byłem tak szczęśliwy. Biorę ślub z dobrym, mądrym, uczciwym, utalentowanym i przystojnym mężczyzną. Mój najlepszy przyjaciel zostanie moim mężem — napisał narzeczony Laurence’a.

Duncan Laurence
fot. Instagram (Duncan Laurence)

Jordan Gardfield, podobnie jak Duncan Laurence, pracuje w branży muzycznej. Amerykanin tworzy na co dzień teksty piosenek. Współtworzył m.in. najnowszy singiel Duncana zatytułowany „Last Night”.

Duncan Laurence wydaje debiutancką płytę. Kiedy premiera albumu?

Duncan Laurence poinformował, że wydaje debiutancką płytę. Pierwszy album zwycięzcy Eurowizji 2019 będzie nosił tytuł „Small Town Boy” i ukaże się już 13 listopada. Promuje go m.in. nowy utwór „Last Night”.

Na debiutanckiej płycie Duncana Laurence’a nie zabraknie także m.in. hitu „Arcade”, z którym wygrał Konkurs Piosenki Eurowizji.

Pisałem, produkowałem i aranżowałem własne kawałki. Każda piosenka otwiera okno do mojego świata i opowiada część mojej historii. Tworzenie „Small Town Boy” pozwoliło mi dojrzeć, dowiedzieć się więcej o sobie i jakim chcę być muzykiem. To marzycielski, surowy materiał, wesołe zaproszenie do mojego świata

Duncan Laurence o płycie

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK