Zamknij

EBE Bandz nie żyje. Młody raper został zamordowany

Piotr Krajewski
26.06.2019 12:29
EBE Bandz nie żyje młody raper został zamordowany
fot. Instagram

Raper EBE Bandz nie żyje. 23-latek był poszukiwany od kilku tygodni przez policję. W czwartek ciało martwego muzyka znaleziono w amerykańskim stanie Wisconsin. Raper został zamordowany. W sprawie zabójstwa zatrzymano już dwóch mężczyzn.

Nie żyje raper EBE Bandz. Został zamordowany

EBE Bandz, znany także jako GMEBE Bandz i Billydakid, nie żyje. Młody muzyk z Chicago został znaleziony martwy po trzech tygodniach poszukiwań. Zaginięcie rapera zgłosił na początku czerwca jego menadżer.

20 czerwca policjanci znaleźli ciało martwego EBE Bandz w hrabstwie Winnebago w amerykańskim stanie Wisconsin. Jak podają tamtejsze media, raper został najprawdopodobniej zamordowany. Na podstawie wyników sekcji zwłok stwierdzono, że 23-latek zmarł około 25 maja. Sprawcy mieli brutalnie pobić mężczyznę kijem bejsbolowym, a później podpalić jego ciało w lesie.

W sprawie zabójstwa EBE Bandz służby zatrzymały dwóch podejrzanych 22-latków — Williama Arzate’a i Manuela Ramireza. Postawiono im już zarzut morderstwa pierwszego stopnia i ukrywania ciała. Policja poinformowała również, że poszukują podejrzanej 20-letniej Dakoty Graff, która może mieć związek z zabójstwem rapera.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/complex.com/PK