Zamknij

„Despacito” zagrożone? Luis Fonsi i jego nowy przebój już biją rekordy!

Redakcja
21.11.2017 14:22
„Despacito” zagrożone? Luis Fonsi i jego nowy przebój już biją rekordy!
fot. Youtube (LuisFonsiVEVO)

Ogromny sukces „Despacito”, poprzedniego singla Luisa Fonsi, sprawił, iż na najnowszy utwór Portorykańczyka czekało z ekscytacją wielu słuchaczy. Nic więc dziwnego, że „Échame La Culpa” cieszy się tak dużą popularnością i już bije rekordy w serwisie YouTube. Czy uda mu się pobić w przyszłości wielki przebój ostatnich wakacji?

Klip do piosenki „Échame La Culpa” Luisa Fonsi i Demi Lovato zadebiutował w sieci 17 listopada i już robi furorę w serwisie YouTube – jest obecnie najczęściej oglądanym teledyskiem w sieci. Ma już blisko 50 milionów wyświetleń.

Najnowsze wideo portorykańskiego artysty pobiło rekord platformy Vevo Latin, która jest częścią YouTube. Wyświetlono je ponad 17 milionów razy w ciągu pierwszych 24 godzin od premiery, co jest najlepszym wynikiem w historii.

Czy Fonsi będzie w stanie pobić w przyszłości swój własny rekord? Czas pokaże. Przypomnijmy, że słynne „Despacito” jest najczęściej oglądanym teledyskiem w historii internetu. Wideoklip obejrzano już ponad 4,3 mld razy.

Duet z Lovato

Kompozycja „Échame La Culpa”, podobnie jak słynne „Despacito”, jest utrzymana w tanecznym, latynoskim klimacie. Nie mogło też zabraknąć przebojowego i wpadającego w ucho refrenu.

W piosence gościnnie pojawia się także Demi Lovato, która niedawno wydała swój szósty album „Tell Me You Love Me” oraz nagrała przebój „Sorry Not Sorry”. Amerykańska wokalistka i była gwiazda Disneya śpiewa w nowym utworze zarówno po angielsku, jak i hiszpańsku.

Co ciekawe, nowy singiel Fonsiego zyskuje też coraz większą popularność w serwisach streamingowych. Wystarczyło jedynie kilka dni, aby singiel stał się jednym z piętnastu najczęściej odtwarzanych kawałków na Spotify.

RadioZET.pl/elnuevoherald.com/PK