Zamknij

5 mniej znanych piosenek Eda Sheerana, które warto poznać

Redakcja
14.03.2018 13:02
Ed Sheeran
fot. Michal Wende/REPORTER/East News

Single Eda Sheerana to wielkie przeboje uwielbiane przez słuchaczy na całym świecie. Brytyjski artysta może pochwalić się wieloma interesującymi utworami, które mimo że nie zostały singlami, zasługują na uwagę. Oto 5 mniej znanych utworów Eda Sheerana wartych przesłuchania.

5 mniej znanych piosenek Eda Sheerana, które warto poznać

Wake Me Up

Bardzo osobista piosenka, która znalazła się na debiutanckiej płycie Eda Sheerana. Brytyjczyk wspomina w utworze swoją byłą dziewczynę i czasy nieistniejącego już związku.

Be Like You

Piosenka znalazła się na minialbumie „You Need Me”, który w 2009 roku wydał Ed Sheeran. Szybka oraz pozytywnie brzmiąca kompozycja wcale nie opowiada o miłych momentach. Brytyjczyk śpiewa o odejściu swojej dziewczyny i wszystkich emocjach z tym związanych.

Kiss Me

Ballada z pierwszej płyty Eda Sheerana zdobyła swego czasu popularność za sprawą serialu „Pamiętniki Wampirów”. Jak powiedział kiedyś sam Brytyjczyk, piosenka opowiada o dwójce przyjaciół, którzy w końcu zakochali się w sobie.

Runaway

To jeden z utworów, który pojawił się na drugiej płycie Eda Sheerana. Okazuje się, że piosenka mogła wcale się tam nie znaleźć. Brytyjczyka przekonał do wydania „Runaway” sam Elton John. Kawałek opowiada o trudnej relacji między synem a ojcem.

Tenerife Sea

Kolejna piękna piosenka, w której Ed Sheeran zachwyca się urodą swojej ukochanej i porównuje ją do pięknej Teneryfy, jednej z najpopularniejszych hiszpańskich wysp.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/PK