5 mniej znanych piosenek Eda Sheerana, które warto poznać

14.03.2018 13:02

Single Eda Sheerana to wielkie przeboje uwielbiane przez słuchaczy na całym świecie. Brytyjski artysta może pochwalić się wieloma interesującymi utworami, które mimo że nie zostały singlami, zasługują na uwagę. Oto 5 mniej znanych utworów Eda Sheerana wartych przesłuchania.

Ed Sheeran fot. Michal Wende/REPORTER/East News

5 mniej znanych piosenek Eda Sheerana, które warto poznać

Wake Me Up

Bardzo osobista piosenka, która znalazła się na debiutanckiej płycie Eda Sheerana. Brytyjczyk wspomina w utworze swoją byłą dziewczynę i czasy nieistniejącego już związku.

Be Like You

Piosenka znalazła się na minialbumie „You Need Me”, który w 2009 roku wydał Ed Sheeran. Szybka oraz pozytywnie brzmiąca kompozycja wcale nie opowiada o miłych momentach. Brytyjczyk śpiewa o odejściu swojej dziewczyny i wszystkich emocjach z tym związanych.

Kiss Me

Ballada z pierwszej płyty Eda Sheerana zdobyła swego czasu popularność za sprawą serialu „Pamiętniki Wampirów”. Jak powiedział kiedyś sam Brytyjczyk, piosenka opowiada o dwójce przyjaciół, którzy w końcu zakochali się w sobie.

Runaway

To jeden z utworów, który pojawił się na drugiej płycie Eda Sheerana. Okazuje się, że piosenka mogła wcale się tam nie znaleźć. Brytyjczyka przekonał do wydania „Runaway” sam Elton John. Kawałek opowiada o trudnej relacji między synem a ojcem.

Tenerife Sea

Kolejna piękna piosenka, w której Ed Sheeran zachwyca się urodą swojej ukochanej i porównuje ją do pięknej Teneryfy, jednej z najpopularniejszych hiszpańskich wysp.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi