Zamknij

5 najsłynniejszych teledysków Eda Sheerana [WIDEO]

Redakcja
12.03.2018 12:58
Ed Sheeran
fot. Youtube (Ed Sheeran)

Wideoklipy Eda Sheerana należą do jednych z najpopularniejszych w serwisie YouTube. Niemal każdy z nich osiąga ogromne liczby wyświetleń, liczone często w setkach milionów. Dziś prezentujemy 5 najsłynniejszych teledysków w całej karierze Eda Sheerana.

5 najsłynniejszych teledysków Eda Sheerana

Perfect

Zdecydowanie najbardziej romantyczny teledysk Eda Sheerana. Wideo promujące ostatni singiel Brytyjczyka przywodzi na myśl słynny klip do legendarnego już przeboju „Last Christmas” grupy Wham!. Teledysk Eda nakręcono w austriackiej części Alp. Nie brakuje więc śniegu, świątecznego klimatu i romantycznej historii. W klipie u boku artysty pojawia się amerykańska aktorka Zoey Deutch. Mimo że od jego premiery minęło zaledwie kilka miesięcy, obejrzano go już ponad 800 milionów razy.

Photograph

Teledysk pełen archiwalnych materiałów z dzieciństwa Eda Sheerana. W trakcie ponad czterominutowego klipu możemy zobaczyć prywatne nagrania z Brytyjczykiem w różnych etapach jego życia — od niemowlaka, poprzez małe dziecko, aż po nastolatka.

Shape of You

Zdecydowanie największy przebój w dotychczasowej karierze Eda Sheerana. Nic więc dziwnego, że teledysk może pochwalić się ponad 3 miliardami wyświetleń na YouTube, co jest jednym z najlepszych wyników w historii tego serwisu. W klipie możemy zobaczyć artystę w roli boksera.

Give Me Love

„Give Me Love” to jeden z tych utworów Eda Sheerana, który zrobił wielką furorę w ścieżkach dźwiękowych popularnych seriali, m.in. w „Pamiętnikach Wampirów”. Teledysk do tego singla cieszy się dużą popularnością w internecie. Główną postacią klipu jest młoda dziewczyna zamieniona w słynnego Kupidyna, czyli mitologicznego boga i uosobienie miłości.

Thinking Out Loud

Romantyczna ballada, piękne miejsce i tańcząca para — tak wygląda przepis na niezwykle udany teledysk. Klip do przeboju „Thinking Out Loud” czaruje swoją prostotą i mimo upływu czasu wciąż jest niezwykle popularny w internecie. Obejrzano go już ponad 2 miliardy razy.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/PK