Zamknij

Ed Sheeran i Anne-Marie śpiewają razem „2002”. Wideo podbija sieć!

Redakcja
18.07.2018 15:41
Ed Sheeran Anne-Marie
fot. Youtube (Anne-Marie)

Ed Sheeran i Anne-Marie koncertują obecnie razem po Europie. 27-latka występuje jako support przed występami Brytyjczyka. Przed jednym z koncertów artystom udało się wspólnie nagrać akustyczną wersję piosenki „2002”. Zobaczcie wideo!

Ed Sheeran i Anne-Marie śpiewają razem „2002”

Ed SheeranAnne-Marie przyjaźnią się od niemal dziesięciu lat. Brytyjczyk zaprosił nawet piosenkarkę do supportowania jego wielkiej trasy koncertowej, która przyniosła mu w tym rok już ponad 200 milionów dolarów.

Przed jednym z koncertów Ed Sheeran postanowił zaśpiewać razem z Anne-Marie jej najnowszy singiel „2002” w akustycznej wersji. Warto dodać, że wokalista współtworzył tekst do piosenki. W ciągu jedynie kilku dni ich wspólne wideo obejrzano ponad 7 milionów razy w serwisie YouTube.

Uwielbiam tego głupola. To świetne uczucie zaśpiewać naszą piosenkę razem. Aczkolwiek myślę, że Ed śpiewa to lepiej — napisała pod nagraniem Anne-Marie.

Utwór „2002” to jeden z singli promujących debiutancki album Anne-Marie zatytułowany „Speak Your Mind”. Płyta, która ukazała się w kwietniu 2018 roku, pokryła się srebrem w Wielkiej Brytanii. Pochodzi z niej m.in. hit „Ciao Adios”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK