Zamknij

Duet Eda Sheerana i Beyoncé już w sieci. Będzie hit?

Redakcja
01.12.2017 09:53
Duet Eda Sheerana i Beyoncé już w sieci. Będzie hit?
fot. ons.pl, FaceToFace/REPORTER/East News

Takiej współpracy mało kto się spodziewał. Najnowszy singiel „Perfect” Eda Sheerana, który jest wielkim hitem na antenie Radia ZET, doczekał się wyjątkowego remiksu z udziałem Beyoncé. Możesz przesłuchać go już w internecie.

Zagłosuj

Czy podoba Ci się duet Eda Sheerana i Beyonce?

Liczba głosów:

Ed Sheeran i Beyoncé po raz pierwszy w jednym utworze. Singiel „Perfect”, który dobrze znają już słuchacze Radia ZET, promuje ostatni album Brytyjczyka zatytułowany „Divide”. Płyta doczekała się właśnie nominacji do prestiżowej nagrody Grammy w kategorii „najlepszy wokalny album pop”. O słynną statuetkę powalczy z Lady Gagą, Keshą, Coldplay, Laną Del Rey i Imagine Dragons.

Remiks zatytułowany „Perfect Duet” z udziałem amerykańskiej gwiazdy już cieszy się ogromną popularnością. W ciągu jedynie kilku godzin od premiery przesłuchano go już blisko 2 miliony razy w serwisie YouTube. Piosenka dotarła także na szczyt listy bestsellerów sklepu iTunes w Stanach Zjednoczonych.

W listopadzie singiel „Perfect” doczekał się oficjalnego klipu, kojarzącego się ze słynnym teledyskiem do legendarnego przeboju „Last Christmas”. Wideo nakręcono w austriackiej części Alp. Nie brakuje więc śniegu, świątecznego klimatu i romantycznej historii.

„Perfect” na Liście Przebojów Radia ZET

Przebój Sheerana cieszy się ogromną popularnością na antenie naszego radia i znajduje się obecnie na 1. miejscu Listy Przebojów Radia ZET. Chcesz, aby znów pojawił się na szczycie zestawienia? Tutaj możesz oddać głos.

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy Twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

RadioZET.pl/PK