Ed Sheeran i Bruno Mars nagrali rockową piosenkę. Nowy singiel „Blow”

05.07.2019 10:34

Ed Sheeran, Bruno Mars i Chris Stapleton zaprezentowali wspólny singiel „BLOW”. Piosenka jest utrzymana w bardzo rockowym klimacie, co zaskoczy bez wątpienia wielu fanów popowej twórczości rudowłosego Brytyjczyka. Utwór zapowiada nową płytę Eda Sheerana, na której usłyszymy mnóstwo gwiazd.

Ed Sheeran Bruno Mars Chris Stapleton Blow nowy singiel w rockowym stylu fot. FaceToFace/REPORTER/East News, Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Ed Sheeran i Bruno Mars w nowym singlu „Blow”

Ed Sheeran wydał nowy singiel „Blow” z Chrisem Stapletonem i Bruno Marsem, który zajął się również jego produkcją. Artyści postanowili zaskoczyć swoich fanów i nagrali piosenkę o zupełnie nietypowym dla siebie brzmieniu. Utwór jest utrzymany w bardzo rockowym i gitarowym klimacie.

>> Ed Sheeran śpiewa „Sto lat” dla Bruno Marsa. Wszystko nagrała kamera! [WIDEO]

„Blow” Eda Sheerana to kolejna zapowiedź nowego albumu „No.6 Collaborations Project”, który Brytyjczyk zaprezentuje już 12 lipca. Płyta będzie zbiorem 15 utworów nagranych z innymi artystami. Nie zabraknie na krążku wielkich gwiazd, m.in. Cardi B, Camili Cabello, Khalida, Eminema, Travisa Scotta i Justina Biebera, który nagrał z Sheeranem przebój „I Don’t Care”.

Jestem ogromnym fanem wszystkich artystów, z którymi współpracowałem przy tym albumie. Są to artyści, którzy mnie inspirują. Nie mogę się doczekać, aż usłyszycie cały album — mówi Ed Sheeran.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń