Zamknij

Ed Sheeran dał sekretny koncert na ulicy! [WIDEO]

Redakcja
13.03.2018 10:20
Ed Sheeran
fot. instagram.com/cheerfactormelbourne/

Ed Sheeran koncertuje obecnie w Australii. W poniedziałkowy poranek artysta wystąpił na jednej z ulic Melbourne. Zaśpiewał razem ze swoimi fanami przebój „Perfect”, a występ był transmitowany na żywo podczas amerykańskiej gali iHeartRadio Music Awards.

Ed Sheeran – Perfect. Sekretny koncert w Melbourne

Ed Sheeran zrobił niespodziankę swoim australijskim fanom. Artysta dał krótki koncert na Hosier Lane, jednej z najsłynniejszych ulic Melbourne. Zaśpiewał swój słynny przebój „Perfect” z multiplatynowego albumu „Divide”.

Nie każdy jednak mógł zobaczyć Eda Sheerana. Wybrani fani otrzymali specjalne zaproszenia na swoje skrzynki mailowe, w których pojawiły się szczegóły odnośnie obowiązujących podczas koncertu zasad. Następnie setki osób ustawiły się w kilkugodzinnej kolejce.

Występ Eda Sheerana był transmitowany na gali rozdania nagród iHeartRadio Music Awards, która w tym czasie odbywała się w Kalifornii.

Fani Eda Sheerana dostali od niego pizzę

Ed Sheeran pokazuje, że naprawdę dba o fanów. W australijskim mieście Adelaide kilkanaście osób pojawiło się pod areną już na dwa dni przed koncertem. Sheeran postanowił więc zrobić im niespodziankę i zamówił dla nich mnóstwo pizzy.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/PK