Zamknij

Romantyczny teledysk Eda Sheerana w klimacie „Last Christmas”. To będzie przebój! [WIDEO]

Redakcja
09.11.2017 13:30
Romantyczny teledysk Eda Sheerana w klimacie „Last Christmas”. To będzie przebój! [WIDEO]
fot. Youtube (Ed Sheeran)

Muzyka Eda Sheerana ma miliony fanów na całym świecie. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem Brytyjczyk posiada niezwykłą zdolność do tworzenia emocjonalnych, ale jednocześnie bardzo przyjemnych ballad, od których trudno się oderwać. Kolejną z nich jest utwór „Perfect”. Artysta zaprezentował właśnie romantyczny teledysk.

„Perfect” to kolejny utwór promujący ostatni album Sheerana „Divide” z marca 2017 roku, który zdążył już pokryć się platyną w Polsce. Single „Castle On The Hill”, „Shape of You” i „Galway Girl” cieszyły się ogromną popularnością na antenie Radia ZET.

Najnowsze wideo, które może kojarzyć się nieco ze słynnym teledyskiem do legendarnego przeboju „Last Christmas”, nakręcono w austriackiej części Alp. Nie brakuje więc śniegu, świątecznego klimatu i romantycznej historii. W klipie u boku Eda Sheerana pojawia się także amerykańska aktorka Zoey Deutch.

Lista Przebojów Radia ZET: głosuj na "Perfect"

Nowy singiel Brytyjczyka jest coraz popularniejszy wśród słuchaczy naszego radia. W najnowszym notowaniu Listy Przebojów Radia Zet "Perfect" awansowało aż o 9 pozycji w górę. Chcesz, żeby było jeszcze wyżej? Głosuj!

Dwa koncerty w Polsce 

Przypomnijmy, że w ramach trasy „Divide Tour” Ed Sheeran wystąpi latem 2018 roku w Warszawie. Koncerty zaplanowano na 11 i 12 sierpnia. Obydwa wydarzenia zostały całkowicie wyprzedane.

RadioZET.pl/officialcharts.com/PK