Zamknij

Ed Sheeran stworzył piosenkę o zmarłym przyjacielu. Zginął tragicznie w wieku 14 lat!

Redakcja
09.11.2018 12:24
Ed Sheeran
fot. Small Steps/Splash /EAST NEWS

W najnowszej biografii o Edzie Sheeranie dowiadujemy się, że wiele lat temu napisał piosenkę o śmierci swojego bliskiego przyjaciela. Mowa o utworze „We Are”, który opowiada o Stuarcie Dinesie. Chłopak zginął w trakcie wycieczki do Niemiec w 2006 roku.

Ed Sheeran napisał piosenkę o zmarłym przyjacielu

Jak dowiadujemy się z najnowszej biografii Eda Sheerana, na samym początku swojej kariery Brytyjczyk stworzył piosenkę o tragicznie zmarłym przyjacielu.

Utwór „We Are” opowiada o Stuarcie Dinesie, z którym Ed Sheeran przyjaźnił się w latach nastoletnich. W 2006 roku 14-letni chłopak zginął tragicznie w wypadku autokaru w Niemczech, gdzie przebywał na obozie narciarskim.

Ed Sheeran mocno przeżył śmierć przyjaciela. Próbując poradzić sobie z trudnymi emocjami, stworzył wyjątkową piosenkę. Podobno piosenkarz zagrał wspomniany utwór na pogrzebie Dinesa.

Co ciekawe, to właśnie kawałek „We Are” był tym, który pomógł Sheeranowi w podpisaniu pierwszego kontraktu płytowego i rozpoczęciu muzycznej kariery.

Dzienne zarobki Eda Sheerana

Ed Sheeran to obecnie jeden z najpopularniejszych artystów na świecie. Hit za hitem, miliony sprzedanych płyt, wyprzedane koncerty. Muzyczne sukcesy przełożyły się także na zarobki. W internecie opublikowano, ile pieniędzy dziennie zarabiał Ed Sheeran w 2017 roku.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/nme.com/PK