Zamknij

Ed Sheeran w szczerym wywiadzie. Przyznał, że był prześladowany w szkole

Piotr Krajewski
28.03.2019 15:40
Ed Sheeran był prześladowany w szkole szczery wywiad artysty
fot. shutterstock.com

Ed Sheeran jest dziś uwielbiany przez miliony ludzi na całym świecie. Nie zawsze jednak tak było. W jednym z najnowszych wywiadów Brytyjczyk opowiedział o swoich doświadczeniach w szkole. Okazuje się, że artysta był prześladowany przez rówieśników i mocno to przeżył.

Ed Sheeran był prześladowany w szkole

Ed Sheeran wydaje przebój za przebojem. Słynny Brytyjczyk musiał przejść jednak długą drogę, zanim stał się jedną z największych gwiazd muzyki pop. Artysta zaangażował się ostatnio w kampanię „Love Music Hate Rasism”, która porusza kwestię dyskryminacji. Okazuje się, że brytyjski gwiazdor sam zmagał się z poważnymi problemami w przeszłości.

>> Ed Sheeran odwiedził Polskę w tajemnicy. Przyjechał na wakacje! [ZDJĘCIA]

W najnowszym wywiadzie Ed Sheeran opowiedział szczerze o swoich doświadczeniach z rówieśnikami. Jako nastolatek był prześladowany. Wielu kolegów ze szkoły naśmiewało się z niego, jego rudych włosów i dużych okularów. Sheeran miał również problemy z jąkaniem, za co także był wyśmiewany.

Nienawidziłem szkoły podstawowej. Płakałem każdego dnia — powiedział muzyk.

Ed Sheeran mocno przeżył lata w podstawówce. Wszystko się zmieniło, kiedy poszedł do liceum i zainteresował się muzyką. Zaczął grać na gitarze, dołączył do zespołu oraz skupił się na tworzeniu piosenek. Muzyka sprawiła, że artysta zyskał więcej pewności siebie, co pozwoliło mu poradzić sobie z dawnymi problemami. Dziś Brytyjczyk w ogóle nie przywiązuje wagi do tego typu spraw.

Ed Sheeran w filmie o The Beatles

Film „Yesterday” będzie opowiadał historię młodego muzyka, który budzi się pewnego dnia i jest jedyną osobą na świecie pamiętającą o The Beatles, czyli legendarnym zespole z Liverpoolu. Artysta spotyka na swojej drodze Eda Sheerana i rusza z nim w trasę koncertową. W internecie można obejrzeć już oficjalny zwiastun „Yesterday”.  

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/metro.co.uk/PK