Zamknij

Ed Sheeran i Beyoncé w nowej wersji singla „Perfect”. Kiedy premiera?

Redakcja
30.11.2017 13:56
Ed Sheeran i Beyoncé w nowej wersji singla „Perfect”. Kiedy premiera?
fot. ons.pl, FaceToFace/REPORTER/East News

Szykuje się prawdziwy hit. Ed Sheeran poinformował o premierze remiksu swojego ostatniego singla „Perfect”. Okazuje się, że pojawi się w nim Beyoncé. Nowa wersja zostanie wydana w trakcie nadchodzącej nocy.

Ed Sheeran i Beyoncé po raz pierwszy w jednym utworu. Najnowszy singiel „Perfect”, który robi furorę na antenie Radia ZET, doczeka się zupełnie nowej wersji. Premiera odbędzie się w piątek o godz. 1:00 w nocy.

Wszystko na to wskazuje, iż za sprawą remiksu piosenka Brytyjczyka będzie cieszyć się jeszcze większą popularnością. Warto dodać, że kawałek pokrył się już platyną m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii, Kanadzie i Francji.

Singiel „Perfect” doczekał się już oficjalnego klipu, kojarzącego się ze słynnym teledyskiem do legendarnego przeboju „Last Christmas”. Wideo nakręcono w austriackiej części Alp. Nie brakuje więc śniegu, świątecznego klimatu i romantycznej historii.

„Perfect” na Liście Przebojów Radia ZET

Przebój Sheerana cieszy się ogromną popularnością na antenie naszego radia i znajduje się obecnie na 1. miejscu Listy Przebojów Radia ZET. Chcesz, aby znów pojawił się na szczycie zestawienia? Tutaj możesz oddać głos.

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy Twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

RadioZET.pl/officialcharts.com/PK