Zamknij

Ed Sheeran i Coldplay zagrali razem na jednej scenie. Takiego występu jeszcze nie było [WIDEO]

20.10.2021 16:40
Ed Sheeran
fot. Rex Features/East News

Ed Sheeran i Coldplay pojawili się razem na scenie w Londynie. Muzycy zagrali razem hity takie jak "Shape of You", "Fix You" czy "Shivers".

Ed Sheeran dołączył do Coldplay, kiedy zespół grał swój ostatni koncert w Londynie. Muzycy rozpoczynają promocję swojego najnowszego albumu "Music of the Spheres". Jak artyści wypadli razem na scenie?

Ed Sheeran i Coldplay zagrali razem na jeden scenie w Londynie [WIDEO]

Grupa Coldplay zanim wydała swój najnowszy album, zagrała nietypowy koncert w Londynie na scenie O2 Shepherd’s Bush Empire. W wydarzeniu uczestniczyło znacznie mniej osób, niż zwykle przyciąga koncert muzyków. Co więcej, artyści wykonali na scenie przedpremierowe kawałki z "Music of the Spheres".

Jednak to nie koniec niespodzianek i ekskluzywnych aspektów występu. Na scenie do Coldplay dołączył sam Ed Sheeran. Podobnego zestawu artystów na jednym koncercie, fani muzyków pewnie długo jeszcze nie zobaczą, dlatego zupełnie nie dziwi entuzjazm zgromadzonych w Londynie.

Coldplay i Ed Sheeran zagrali razem między innymi "Fix You", "Shivers" i "Shape of you".

Poniżej możecie zobaczyć kilka nagrań z wyjątkowego koncertu.

Coldplay zagra koncert w Polsce w 2022 roku

Coldplay wkrótce zagra koncert także w Polsce. Artyści ogłosili trasę przyjazną dla środowiska, której jeden z przystanków zatrzyma się w Warszawie. Coldplay zagra 8 lipca 2022 roku na PGE Narodowym. Artyści będą promować swój najnowszy album "Music of the Spheres".