Zamknij

Ed Sheeran już nigdy nie wróci do koncertowania? Fani będą załamani

03.09.2020 10:40
Ed Sheeran
fot. David Fisher/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Ed Sheeran nie wróci do koncertowania? Brytyjski wokalista słynął z wielkich tras koncertowych, które obejmowały swoim zasięgiem cały świat. Pojawiają się jednak informacje, że 29-latek może już nigdy nie wyruszyć w tournee. Dlaczego?

Ed Sheeran to obecnie jeden z najpopularniejszych artystów na świecie, którego koncerty wyprzedzają się w kilka minut. Jego ostatnie tournee koncertowa Divide Tour pobiło wszelkie rekordy popularności. Zostało oficjalnie najbardziej dochodową i najchętniej uczęszczaną trasą koncertową w historii.

Coraz głośniej mówi się jednak o tym, że Ed Sheeran zrezygnuje z kariery koncertowej. Artysta niejednokrotnie wspominał, iż w przyszłości jego priorytetem będzie rodzina. Przypomnijmy, że Ed Sheeran i jego żona Cherry Seaborn zostali ostatnio rodzicami.

Ed Sheeran zrezygnuje z koncertowania?

Ed Sheeran nie będzie już koncertował po świecie? Polscy fani, którzy nie mieli okazji zobaczyć Brytyjczyka na dwóch wyprzedanych koncertach w Warszawie, mogą czuć się zaniepokojeni.

Muzyk nigdy nie ukrywał, że szczęśliwa rodzina jest dla niego niezwykle ważna. W jednym z wywiadów przyznał nawet, iż nie chciałby być w trasie koncertowej, kiedy w jego życiu pojawi się dziecko. W trakcie rozmowy z Good Morning Britian w 2017 roku Ed Sheeran wyznał: „Nie chcę koncertować, kiedy będę miał dzieci. Mogę to robić czasami, ale chcę mieć możliwość bycia ojcem (…) To jest moje wyobrażenie o szczęściu. Mieszkać na wsi oraz mieć wokół siebie gromadkę dzieci i żonę”.

29-latek nie zdradził jednak na ten moment szczegółów dotyczących swojej przyszłości w branży muzycznej. Pod koniec 2019 roku, po zakończeniu ponad dwuletniej trasy koncertowej Divide Tour, poinformował jedynie, że robi sobie długą przerwę.

Ed Sheeran został ojcem. Zdradził płeć i imię dziecka

Ed Sheeran i jego żona Cherry Seaborn zostali rodzicami pod koniec sierpnia. Artysta pochwalił się radosną nowiną kilka dni później. W mediach społecznościowych opublikował krótki wpis, w którym zdradził płeć i imię dziecka.

Piosenkarz poinformował, iż na świat przyszła jego córka. Dziewczynka otrzymała nietypowe imiona: Lyra Antarctica. Potwierdził też, że poród przebiegł bez problemów, a mama i dziecko czują się dobrze.

Mamy nadzieję, że uszanujecie teraz naszą prywatność. Dużo miłości i do zobaczenia, gdy nadejdzie czas powrotu — napisał Ed Sheeran.

RadioZET.pl/the-sun.com,popcrush.com