Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Fani Eda Sheerana dostali od niego pizzę. Niespodzianka przed koncertem [WIDEO]

08.03.2018 11:17

Ed Sheeran pokazuje, że naprawdę dba o fanów. Brytyjczyk koncertuje obecnie w Australii. W mieście Adelaide kilkanaście osób pojawiło się pod areną już na dwa dni przed koncertem. Sheeran postanowił więc zrobić im niespodziankę i zamówił dla nich mnóstwo pizzy.

Ed Sheeran fot. Twitter (@EdsRealMVP)

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

Ed Sheeran kupił fanom pizzę

Ed Sheeran udowadnia po raz kolejny, że bardzo dba o swoich fanów. Wielu z nich wstaje w nocy, aby pojawić się przed koncertową areną i stanąć na kilkanaście godzin w kolejce.

Brytyjczyk wystąpił w środę w australijskim mieście Adelaide. Pierwsi fani pojawili się na miejscu na dwa dni przed rozpoczęciem koncertu. Wiadomość o tym dotarła do samego Eda Sheerana, który postanowił wesprzeć wiernych sympatyków. Zamówił specjalnie dla nich mnóstwo kartonów z ciepłą pizzą.

Fani nie ukrywali wielkiego zdziwienia. O całej sytuacji napisali w mediach społecznościowych, gdzie podziękowali Edowi za ten piękny gest.

12 ciekawostek na temat Eda Sheerana, o których nie masz pojęcia

Muzyka Eda Sheerana bije rekordy popularności na całym świecie. Nic więc dziwnego, że jego koncerty wyprzedają się w kilka minut. Rudowłosy Brytyjczyk jest uwielbiany zarówno przez młodych, jak i starszych słuchaczy. Wielu z nich wciąż jednak nie wie o nim wszystkiego. Oto 12 ciekawostek na temat Eda Sheeran, o których możesz nie wiedzieć.

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi