Słuchaj
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Hubert Radzikowski
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Fani Eda Sheerana dostali od niego pizzę. Niespodzianka przed koncertem [WIDEO]

08.03.2018 11:17

Ed Sheeran pokazuje, że naprawdę dba o fanów. Brytyjczyk koncertuje obecnie w Australii. W mieście Adelaide kilkanaście osób pojawiło się pod areną już na dwa dni przed koncertem. Sheeran postanowił więc zrobić im niespodziankę i zamówił dla nich mnóstwo pizzy.

Ed Sheeran fot. Twitter (@EdsRealMVP)

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

Ed Sheeran kupił fanom pizzę

Ed Sheeran udowadnia po raz kolejny, że bardzo dba o swoich fanów. Wielu z nich wstaje w nocy, aby pojawić się przed koncertową areną i stanąć na kilkanaście godzin w kolejce.

Brytyjczyk wystąpił w środę w australijskim mieście Adelaide. Pierwsi fani pojawili się na miejscu na dwa dni przed rozpoczęciem koncertu. Wiadomość o tym dotarła do samego Eda Sheerana, który postanowił wesprzeć wiernych sympatyków. Zamówił specjalnie dla nich mnóstwo kartonów z ciepłą pizzą.

Fani nie ukrywali wielkiego zdziwienia. O całej sytuacji napisali w mediach społecznościowych, gdzie podziękowali Edowi za ten piękny gest.

12 ciekawostek na temat Eda Sheerana, o których nie masz pojęcia

Muzyka Eda Sheerana bije rekordy popularności na całym świecie. Nic więc dziwnego, że jego koncerty wyprzedają się w kilka minut. Rudowłosy Brytyjczyk jest uwielbiany zarówno przez młodych, jak i starszych słuchaczy. Wielu z nich wciąż jednak nie wie o nim wszystkiego. Oto 12 ciekawostek na temat Eda Sheeran, o których możesz nie wiedzieć.

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi