Zamknij

Ed Sheeran wystąpi w nowej części „Gwiezdnych wojen”? Tak twierdzą brytyjskie media!

Redakcja
12.12.2018 14:46
Ed Sheeran
fot. Youtube (Ed Sheeran)

Zagraniczne media podają, że Ed Sheeran wystąpi w kolejnej części „Gwiezdnych wojen”. Co ciekawe, widzowie mają go nawet nie rozpoznać, gdyż wokalista zagra podobno rolę szturmowca. Film „Gwiezdne wojny: część IX” pojawi się w kinach w 2019 roku.

Ed Sheeran zagra w filmie „Gwiezdne wojny: część IX”?

Ed Sheeran wystąpi w filmie „Gwiezdne wojny: część IX” — informują nieoficjalnie zagraniczne media. Artysta zagra najprawdopodobniej szturmowca, czyli słynną fikcyjną postać ubraną w charakterystyczny biały pancerz. Oznacza to więc, że widzowie mogą tak naprawdę nie rozpoznać gwiazdora na ekranie.

Zobacz także

Informacja o udziale Eda Sheerana w filmie nie jest na ten moment potwierdzona. Co ciekawe, epizodyczną rolę szturmowca zagrał kiedyś m.in. Daniel Craig, aktor wcielający się od wielu lat w postać słynnego Jamesa Bonda.

Premiera filmu „Gwiezdne wojny: część IX” jest zaplanowana na grudzień 2019 roku.

Przypomnijmy, że Ed Sheeran zagrał już w kilku filmach i serialach. Jego najsłynniejszą rolą jest jednak epizod w „Grze o Tron”. Wokalista pojawił się w jednym z odcinków siódmego sezonu. Plotkuje się także, że Brytyjczyk zagra samego siebie w filmie inspirowanym zespołem The Beatles.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/dailymail.co.uk/PK