Zamknij

Ed Sheeran miał ataki paniki i problemy z alkoholem. Ujawnił prawdę w wywiadzie

28.07.2020 14:40
Ed Sheeran
fot. Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Ed Sheeran robi niesamowitą karierę. Od kilku lat wydaje hit za hitem, a jego koncerty wyprzedaje się do ostatniego miejsca. Tak wielka sława ma jednak także swoje ciemne strony. W najnowszym wywiadzie Ed Sheeran opowiedział o problemach psychicznych, kłopotach z alkoholem i nadużywaniem jedzenia. Ujawnił, że uratowała go żona.

Ed Sheeran ma miliony fanów na całym świecie. Przebojowe single, akustyczna gitara i świetny wokal to znaki rozpoznawcze rudowłosego Brytyjczyka.

29-letni muzyk spełnił swoje marzenie o wielkiej karierze, ale kosztowało go to naprawdę wiele. W najnowszym wywiadzie Ed Sheeran przyznał, że jeszcze kilka lat temu zmagał się z problemami psychicznymi. Muzyk nadużywał też alkoholu i jedzenia.

Ed Sheeran odwiedził Polskę w tajemnicy. Przyjechał na wakacje [ZDJĘCIA]

Ed Sheeran miał ataki paniki i problemy z alkoholem

Ed Sheeran udzielił niedawno obszernego wywiadu Jamesowi Sebastiano Jr. W trakcie długiej rozmowy artysta przyznał się do poważnych problemów ze zdrowiem psychicznym, których doświadczył podczas promocji płyty „X” i światowej trasy koncertowej w latach 2014-2015.

Nie spałem i piłem całą noc, a później spałem w autobusie. Koncertowy bus parkował pod arenami, gdzie spałem przez cały dzień. Potem budziłem się, wychodziłem, występowałem na scenie, piłem i wracałem do autobusu. Nie widziałem słońca być może przez cztery miesiące — wyznał Sheeran i dodał: „Na początku jest zabawa, rock and roll, ale potem zaczyna się robić smutno”.

Muzyk cierpiał na ataki paniki. Nadużywał również alkoholu i objadał się, przez co przybrał na wadze oraz zaczął mieć problemy z pewnością siebie. Pojawiały się także u niego czarne myśli.

Mówiłem do siebie: „Jaki jest sens tego wszystkiego, czemu tu jestem, po co to wszystko” — przyznał.

Ed Sheeran zdradził, że wszystko się zmieniło, kiedy zaczął spotykać się ze swoją obecną żoną Cherry Seaborn. Kobieta od zawsze dużo ćwiczyła, nie nadużywała alkoholu i zdrowo się odżywiała, więc Brytyjczyk postanowił pójść w jej ślady. Para wzięła ślub w 2018 roku.

Obecnie Ed Sheeran ma dłuższą przerwę w karierze. W sierpniu 2019 roku artysta zakończył ponad dwuletnią trasę koncertową „Divide Tour”. Tournee podbiło rekord zespołu U2 i zostało oficjalnie najbardziej dochodową oraz najchętniej uczęszczaną trasą koncertową w historii.

Ed Sheeran pokazał żonę. Wystąpili razem w jego nowym teledysku [WIDEO]

RadioZET.pl/bbc.com