Zamknij

Lista Przebojów Radia ZET: Ed Sheeran znów na szczycie, KaeN i Ewa Farna coraz wyżej

Redakcja
27.11.2017 16:01
Lista Przebojów Radia ZET: Ed Sheeran znów na szczycie, KaeN i Ewa Farna coraz wyżej
fot. Youtube (Ed Sheeran)

Najnowszy przebój Eda Sheeran powrócił na szczyt naszej listy przebojów. Coraz lepiej radzą sobie także utwory KaeN i Ewy Farnej, Seleny Gomez oraz Kelly Clarkson. Wysoki debiut w zestawieniu zaliczyła Jennifer Lopez i jej nowy singiel.

Nowa kompozycja Eda Sheerana cieszy się wielką popularnością w naszym radiu. Emocjonalna ballada to kolejny singiel promujący ostatni album Sheerana „Divide” z marca 2017 roku, który zdążył już pokryć się platyną w Polsce.

Na początku listopada Brytyjczyk zaprezentował swój najnowszy klip, który może kojarzyć się nieco ze słynnym teledyskiem do legendarnego przeboju „Last Christmas”. Wideo nakręcono w austriackiej części Alp. Nie brakuje więc śniegu, świątecznego klimatu i romantycznej historii.

Nowe hity zdobywają popularność

Słuchaczom Radia ZET coraz bardziej podobają się też single „Echo” KaeN & Ewy Farnej (2. miejsce, awans o 5 pozycji, „Love So Soft” Kelly Clarkson (8. miejsce, awans o 4 pozycje), „More Than Friends ” Jamesa Hype (11. miejsce, awans o 6 pozycji) i „Dirty Sexy Money” Davida Guetty.

Nowości w najlepszej dwudziestce

W głównym zestawieniu Listy Przebojów Radia ZET pojawiły się aż trzy nowe utwory od Jennifer Lopez („Amor Amor Amor” – 13. miejsce), Ani Wyszkoni („Mimochodem” – 14. miejsce) i Post Malone („Rockstar” – 19. miejsce).

Poczekalnia

Cały czas możesz głosować na utwory, które znajdują się w poczekalni. Znajdziesz tam m.in. „Guilty” Palomy Faith, „Między nami” Blue Cafe czy „Podatek od miłości” Kayah i Grzegorza Hyżego. Kliknij tutaj, aby oddać głos.

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy Twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

RadioZET.pl/PK